Præmieskydning Skals 2021 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 178.000 178.000 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 176.000 176.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 193.000 193.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 193.000 193.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 182.000 182.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening FRI 179.000 179.000 Hovedskydning
122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening FRI 179.000 179.000 Mesterskab
140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 156.000 156.000 Hovedskydning
140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 175.000 175.000 Mesterskab
19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab

Til toppen