Pistolterræn i København (TerrænPistol) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening TP3 44.000 34.000 Hovedskydning
138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening TP3 55.000 42.000 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening TP2 59.000 45.000 Hovedskydning
144917 Kamilla Keis Strøby Skytteforening TP4 39.000 30.000 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening TP3 43.000 33.000 Hovedskydning
144417 Marianne Hansen Knabstrup Skytteforening TP4 40.000 31.000 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening TP3 56.000 43.000 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening TP2 55.000 42.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening TP2 53.000 41.000 Hovedskydning
69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds TP4 41.000 32.000 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 TP4 24.000 18.000 Hovedskydning
121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 TP2 55.000 42.000 Hovedskydning
69877 Lars Pedersen Skytteforeningen Af 1949 TP2 38.000 29.000 Hovedskydning
115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949 TP2 46.000 35.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 TP3 45.000 35.000 Hovedskydning
137601 Can Oksal Meydan Skytteforeningen Af 1949 TP4 42.000 32.000 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening TP2 50.000 38.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening TP2 53.000 41.000 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening TP3 61.000 47.000 Hovedskydning
142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening TP4 38.000 29.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening TP2 61.000 47.000 Hovedskydning
56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening TP2 61.000 47.000 Hovedskydning
56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening TP3 53.000 41.000 Hovedskydning
82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds TP4 18.000 14.000 Hovedskydning
125004 Victor R. Ehlers Nykøbing F. Skytteforening JUN 29.000 22.000 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening TP1 71.000 55.000 Hovedskydning
122716 Dorte Nielsen Nykøbing F. Skytteforening TP4 12.000 9.000 Hovedskydning
130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening TP3 43.000 33.000 Hovedskydning
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 TP3 62.000 48.000 Hovedskydning
58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening TP4 45.000 35.000 Hovedskydning
101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927 TP2 55.000 42.000 Hovedskydning
141440 Per Bo Rasmussen Herfølge Skytteforening TP4 22.000 17.000 Hovedskydning
135936 Dan Rene Nielsen Herfølge Skytteforening TP4 43.000 33.000 Hovedskydning
94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening TP3 54.000 42.000 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP2 55.000 42.000 Hovedskydning
68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP2 57.000 44.000 Hovedskydning
105707 Anna-Lea Wennick Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP4 12.000 9.000 Hovedskydning
66872 Hanne Arantila Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP3 44.000 34.000 Hovedskydning
142528 Line Dau Frederiksen Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP4 14.000 11.000 Hovedskydning
142527 Kenneth Andersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP4 48.000 37.000 Hovedskydning
92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927 TP2 44.000 34.000 Hovedskydning
91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds TP3 67.000 52.000 Hovedskydning
144743 Christian Nøhr Odense Skyttekreds TP4 51.000 39.000 Hovedskydning
52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds TP2 59.000 45.000 Hovedskydning
145009 Allan Amir Daniel Odense Skyttekreds TP4 30.000 23.000 Hovedskydning
51937 Michael D. Buch Odense Skyttekreds TP2 66.000 51.000 Hovedskydning
144741 Mike Iversen Odense Skyttekreds TP4 45.000 35.000 Hovedskydning
138135 Brian Juulsmose Odense Skyttekreds TP4 38.000 29.000 Hovedskydning
140147 Viktor Winther Jensen Odense Skyttekreds TP4 39.000 30.000 Hovedskydning
94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening TP2 63.000 48.000 Hovedskydning
142254 Peter Gamborg Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP4 30.000 23.000 Hovedskydning
142534 Peter Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP4 36.000 28.000 Hovedskydning
71142 Kjeld Johansen Skytteforeningen Af 1949 TP4 14.000 11.000 Hovedskydning
144766 Louise Nielsen Skytteforeningen Af 1949 TP4 45.000 35.000 Hovedskydning
136326 Rune Laust Rolighed Skytteforeningen Af 1949 TP4 63.000 48.000 Hovedskydning
144902 Laust Rolighed Skytteforeningen Af 1949 TP4 53.000 41.000 Hovedskydning
77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 TP2 51.000 39.000 Hovedskydning
104108 Robert Torpe Meulengracht Fuglebjerg Skytteforening TP2 57.000 44.000 Hovedskydning
127338 Anja Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby TP1 56.000 43.000 Hovedskydning
129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby TP3 40.000 31.000 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby TP3 52.000 40.000 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP1 66.000 51.000 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP1 72.000 55.000 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 54.000 42.000 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 65.000 50.000 Hovedskydning
90306 Annette Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 64.000 49.000 Hovedskydning
129528 Mikkel Gudbrand Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 62.000 48.000 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 39.000 30.000 Hovedskydning
130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP3 53.000 41.000 Hovedskydning
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 TP4 36.000 28.000 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening TP2 59.000 45.000 Hovedskydning
77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening TP3 47.000 36.000 Hovedskydning
126498 Ronny Erik Nielsen Brøndby Skytte Forening TP2 51.000 39.000 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Brøndby Skytte Forening TP2 42.000 32.000 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening TP1 61.000 47.000 Hovedskydning
139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug TP4 38.000 29.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug TP2 46.000 35.000 Hovedskydning
139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug TP4 39.000 30.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug TP1 59.000 45.000 Hovedskydning
131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug TP4 27.000 21.000 Hovedskydning
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening TP2 55.000 42.000 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Nykøbing F. Skytteforening TP3 50.000 38.000 Hovedskydning
104528 Kurt Jensen Ravnen TP3 38.000 29.000 Hovedskydning
126447 Thomas Salaba Ravnen TP4 46.000 35.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening TP4 26.000 20.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening TP3 56.000 43.000 Hovedskydning
64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I TP4 53.000 41.000 Hovedskydning
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening TP3 29.000 22.000 Hovedskydning
138288 Stefan Andersen Herlev Pistolskytte Klub TP4 40.000 31.000 Hovedskydning
62788 Frank Hansen Herlev Pistolskytte Klub TP4 9.000 7.000 Hovedskydning
138315 Simon Strøh Thomsen Bellahøj Skytteforening TP3 57.000 44.000 Hovedskydning
134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening TP4 45.000 35.000 Hovedskydning
138510 Frederik Helmer Teichert Bellahøj Skytteforening TP3 43.000 33.000 Hovedskydning
67377 Thomas Bilde Below Bellahøj Skytteforening TP4 32.000 25.000 Hovedskydning
70514 Rene Westerdahl Bellahøj Skytteforening TP4 43.000 33.000 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening TP2 47.000 36.000 Hovedskydning
144630 Niklas Hesselberg Slagelse Skytteforening TP4 37.000 28.000 Hovedskydning
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening TP2 55.000 42.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening TP4 36.000 28.000 Hovedskydning
145453 Peter Riber Christensen Akademisk Skytteforening TP4 18.000 14.000 Hovedskydning
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening TP4 32.000 25.000 Hovedskydning
145454 Snorre Andreas Kehler Akademisk Skytteforening TP4 18.000 14.000 Hovedskydning
133117 Henrik Raaberg Akademisk Skytteforening TP4 38.000 29.000 Hovedskydning
111128 Jonas Toby Reik Akademisk Skytteforening TP3 41.000 32.000 Hovedskydning
120658 Kåre Hoffgaard Olsen Kjøbenhavns Skytteforening TP4 34.000 26.000 Hovedskydning
128175 Annette Thorup Kjøbenhavns Skytteforening TP4 14.000 11.000 Hovedskydning
122254 Michael Bak Kjøbenhavns Skytteforening TP4 41.000 32.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug TP2 47.000 36.000 Hovedskydning
141062 Hamdi Ünal Københavns Amts Skyttelaug TP4 14.000 11.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug TP2 59.000 45.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening TP1 61.000 47.000 Hovedskydning
144404 Magnuz Eifos Mortensen Bellahøj Skytteforening JUN 23.000 18.000 Hovedskydning

Til toppen