Pistolterræn i København (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 64.000 55.000 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening GPA 52.000 45.000 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 50.000 43.000 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 47.000 41.000 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 61.000 53.000 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 44.000 38.000 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 57.000 49.000 Hovedskydning
129528 Mikkel Gudbrand Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 36.000 31.000 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 26.000 22.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 50.000 43.000 Hovedskydning
130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 27.000 23.000 Hovedskydning
124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening GPA 34.000 29.000 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening GPA 38.000 33.000 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 44.000 38.000 Hovedskydning
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening GPA 30.000 26.000 Hovedskydning
138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening GPA 58.000 50.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 54.000 47.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 42.000 36.000 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 52.000 45.000 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 45.000 39.000 Hovedskydning
126498 Ronny Erik Nielsen Brøndby Skytte Forening GPA 31.000 27.000 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 57.000 49.000 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 57.000 49.000 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 34.000 29.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 50.000 43.000 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 GPA 13.000 11.000 Hovedskydning
100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949 GPA 46.000 40.000 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 41.000 35.000 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 69.000 59.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening GPA 42.000 36.000 Hovedskydning
142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening GPA 26.000 22.000 Hovedskydning
128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds GPA 34.000 29.000 Hovedskydning
130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening GPA 25.000 22.000 Hovedskydning
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 40.000 34.000 Hovedskydning
127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds GPA 26.000 22.000 Hovedskydning
58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening GPA 36.000 31.000 Hovedskydning
101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 45.000 39.000 Hovedskydning
141440 Per Bo Rasmussen Herfølge Skytteforening GPA 32.000 28.000 Hovedskydning
135936 Dan Rene Nielsen Herfølge Skytteforening GPA 45.000 39.000 Hovedskydning
94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening GPA 31.000 27.000 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 38.000 33.000 Hovedskydning
68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 34.000 29.000 Hovedskydning
105707 Anna-Lea Wennick Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 15.000 13.000 Hovedskydning
105764 Allan Petersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 20.000 17.000 Hovedskydning
142527 Kenneth Andersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 8.000 7.000 Hovedskydning
129527 Christian Dyhr Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 28.000 24.000 Hovedskydning
92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 37.000 32.000 Hovedskydning
70120 Stig Torbensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) GPA 12.000 10.000 Hovedskydning
140147 Viktor Winther Jensen Odense Skyttekreds GPA 17.000 15.000 Hovedskydning
142254 Peter Gamborg Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 9.000 8.000 Hovedskydning
77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 GPA 44.000 38.000 Hovedskydning
104108 Robert Torpe Meulengracht Fuglebjerg Skytteforening GPA 52.000 45.000 Hovedskydning
104528 Kurt Jensen Ravnen GPA 31.000 27.000 Hovedskydning
126447 Thomas Salaba Ravnen GPA 49.000 42.000 Hovedskydning
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening GPA 31.000 27.000 Hovedskydning
138288 Stefan Andersen Herlev Pistolskytte Klub GPA 48.000 41.000 Hovedskydning
62788 Frank Hansen Herlev Pistolskytte Klub GPA 24.000 21.000 Hovedskydning
138315 Simon Strøh Thomsen Bellahøj Skytteforening GPA 34.000 29.000 Hovedskydning
138510 Frederik Helmer Teichert Bellahøj Skytteforening GPA 38.000 33.000 Hovedskydning
134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening GPA 33.000 28.000 Hovedskydning
144403 Morten Løyche Bellahøj Skytteforening GPA 37.000 32.000 Hovedskydning
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 28.000 24.000 Hovedskydning
67377 Thomas Bilde Below Bellahøj Skytteforening GPA 15.000 13.000 Hovedskydning
70514 Rene Westerdahl Bellahøj Skytteforening GPA 28.000 24.000 Hovedskydning
145338 Philip Reitzel Skyttelauget Krudtuglen GPA 31.000 27.000 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening GPA 31.000 27.000 Hovedskydning
144630 Niklas Hesselberg Slagelse Skytteforening GPA 21.000 18.000 Hovedskydning
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening GPA 31.000 27.000 Hovedskydning
70219 Christian Bork Øelund Akademisk Skytteforening GPA 30.000 26.000 Hovedskydning
128294 Janni Fischer Akademisk Skytteforening GPA 12.000 10.000 Hovedskydning
137870 Birger Hoff Akademisk Skytteforening GPA 35.000 30.000 Hovedskydning
145451 Jørgen Pedersen Akademisk Skytteforening GPA 17.000 15.000 Hovedskydning
145455 Jakob Emil Taarnskov Akademisk Skytteforening GPA 24.000 21.000 Hovedskydning
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening GPA 27.000 23.000 Hovedskydning
135192 Michael Løvhøj Kjøbenhavns Skytteforening GPA 38.000 33.000 Hovedskydning
137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) GPA 17.000 15.000 Hovedskydning
122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) GPA 43.000 37.000 Hovedskydning
125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) GPA 34.000 29.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 60.000 52.000 Hovedskydning
133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) GPA 46.000 40.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening GPA 24.000 21.000 Hovedskydning
145388 Tim Krog Nielsen Hvidovre Håndvåben Laug GPA 19.000 16.000 Hovedskydning
120655 Ken Dorn Hansen Kjøbenhavns Skytteforening GPA 32.000 28.000 Hovedskydning
145891 Patrick Andreas Staunstrup Skytteforeningen 1402 GPA 15.000 13.000 Hovedskydning

Til toppen