Igelsø pistolterræn 24/10-2021 - DGI M&Vsj. (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening GPA 22.000 21.000 Hovedskydning
138841 Niels P. Michelsen Stenløse Skytteforening GPA 23.000 22.000 Hovedskydning
67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening GPA 28.000 27.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 24.000 23.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 46.000 44.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug GPA 50.000 48.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 51.000 49.000 Hovedskydning
144918 Henrik Antonisen Strøby Skytteforening GPA 24.000 23.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 58.000 56.000 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening GPA 31.000 30.000 Hovedskydning
111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening GPA 25.000 24.000 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 34.000 33.000 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening GPA 55.000 53.000 Hovedskydning
138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening GPA 53.000 51.000 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 44.000 42.000 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening GPA 50.000 48.000 Hovedskydning
105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening GPA 39.000 38.000 Hovedskydning
131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening GPA 29.000 28.000 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 28.000 27.000 Hovedskydning
138842 Jesper Rambäck Stenløse Skytteforening GPA 26.000 25.000 Hovedskydning
116149 Hasse Greiner Køge Skytteforening GPA 22.000 21.000 Hovedskydning
127701 Peter budal Jensen Sorø Skytteforening GPA 45.000 43.000 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 19.000 18.000 Hovedskydning
68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 39.000 38.000 Hovedskydning
142526 Martin Falkedal Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 32.000 31.000 Hovedskydning
142254 Peter Gamborg Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 8.000 8.000 Hovedskydning
142527 Kenneth Andersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 12.000 12.000 Hovedskydning
104108 Robert Torpe Meulengracht Fuglebjerg Skytteforening GPA 54.000 52.000 Hovedskydning
58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening GPA 25.000 24.000 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 52.000 50.000 Hovedskydning
54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 38.000 37.000 Hovedskydning
130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening GPA 29.000 28.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 50.000 48.000 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 GPA 19.000 18.000 Hovedskydning
57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening GPA 44.000 42.000 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening GPA 37.000 36.000 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 49.000 47.000 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 45.000 43.000 Hovedskydning
128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds GPA 36.000 35.000 Hovedskydning
121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds GPA 30.000 29.000 Hovedskydning
127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds GPA 38.000 37.000 Hovedskydning
109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds GPA 40.000 38.000 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening GPA 47.000 45.000 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening GPA 32.000 31.000 Hovedskydning
126429 Jesper Jensen Karlslunde Skytteforening GPA 26.000 25.000 Hovedskydning
105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening GPA 36.000 35.000 Hovedskydning
111452 Henrik Carlsen Karlslunde Skytteforening GPA 25.000 24.000 Hovedskydning
68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening GPA 30.000 29.000 Hovedskydning
127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening GPA 45.000 43.000 Hovedskydning
140157 Noa Nielsen Karlslunde Skytteforening GPA 8.000 8.000 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening GPA 31.000 30.000 Hovedskydning
130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening GPA 21.000 20.000 Hovedskydning
142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening GPA 41.000 39.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening GPA 44.000 42.000 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening GPA 46.000 44.000 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 50.000 48.000 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 10.000 10.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening GPA 15.000 14.000 Hovedskydning
117404 Ken Kay Dalum Skytteforening GPA 46.000 44.000 Hovedskydning
130450 Finn Mose Dalum Skytteforening GPA 14.000 13.000 Hovedskydning
117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening GPA 43.000 41.000 Hovedskydning
122282 Henrik Juul Andersen Frejlev-Vantore Skytteforening GPA 27.000 26.000 Hovedskydning
122283 Jeff Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening GPA 33.000 32.000 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening GPA 26.000 25.000 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 50.000 48.000 Hovedskydning
126498 Ronny Erik Nielsen Brøndby Skytte Forening GPA 16.000 15.000 Hovedskydning
115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening GPA 47.000 45.000 Hovedskydning
142375 Michael Rasmussen Odense Pistol Skytte Forening GPA 38.000 37.000 Hovedskydning
142516 Jesper Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening GPA 37.000 36.000 Hovedskydning
126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening GPA 21.000 20.000 Hovedskydning
90306 Annette Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 32.000 31.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening GPA 17.000 16.000 Hovedskydning
114273 Rasmus Andersen Mullerup Skytteforening GPA 8.000 8.000 Hovedskydning
138143 Thomas Heby Tølløse Skytteforening GPA 33.000 32.000 Hovedskydning
138142 Nick Greiffenberg-Jensen Tølløse Skytteforening GPA 18.000 17.000 Hovedskydning
98324 Rasmus Glud Tølløse Skytteforening GPA 42.000 40.000 Hovedskydning
58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening GPA 30.000 29.000 Hovedskydning
142502 Viktor Tschernja Tølløse Skytteforening GPA 24.000 23.000 Hovedskydning
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening GPA 30.000 29.000 Hovedskydning
138034 Heidi Rømer Knabstrup Skytteforening GPA 32.000 31.000 Hovedskydning
121149 Peter Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 33.000 32.000 Hovedskydning
126447 Thomas Salaba Ravnen GPA 43.000 41.000 Hovedskydning
145287 Ken Bækmark Stevns Skytteforening Af 1982 GPA 21.000 20.000 Hovedskydning
142591 Dennis Dupont Andersen Skytteforeningen Sydvest GPA 13.000 13.000 Hovedskydning
130313 Jacob Svendsen Skytteforeningen Sydvest GPA 34.000 33.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 23.000 22.000 Hovedskydning
114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening GPA 42.000 40.000 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening GPA 34.000 33.000 Hovedskydning
134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening GPA 21.000 20.000 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 34.000 33.000 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 45.000 43.000 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 51.000 49.000 Hovedskydning
144404 Magnuz Eifos Mortensen Bellahøj Skytteforening GPA 19.000 18.000 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 40.000 38.000 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 36.000 35.000 Hovedskydning
119695 Niels Christian Rohde Tølløse Skytteforening GPA 34.000 33.000 Hovedskydning

Til toppen