| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 195/08 194/02 389/10

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/04 192/07 387/11
2 141943 Natasja Kousholt Aakirkeby Skytteforening 194/02 189/05 383/07

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 145013 Albert Lindgaard Busch Nyvest Skytteforening 185/04 188/01 373/05
2 143589 Kian J. M. Nielsen Aakirkeby Skytteforening 188/04 185/04 373/08
3 144826 Frederik Stender Nyvest Skytteforening 183/02 186/01 369/03
4 135965 Benjamin Müller Aakirkeby Skytteforening 181/01 186/03 367/04
5 144941 Nikolaj Dahl-Hansen Aakirkeby Skytteforening 173/06 171/03 344/09

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/08 193/06 388/14
2 140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening 192/04 179/03 371/07

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 188/04 191/04 379/08

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 193/05 194/09 387/14
2 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 193/05 194/06 387/11
3 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening 191/07 190/03 381/10

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening 194/03 184/05 378/08
2 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 181/02 180/07 361/09
3 136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening 178/02 173/01 351/03
4 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 166/02 182/03 348/05

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 197/08 199/10 396/18
2 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 196/09 195/08 391/17
3 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 194/10 196/07 390/17
4 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 192/06 193/05 385/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening 195/04 196/07 391/11
2 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 193/09 194/05 387/14
3 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 193/03 193/08 386/11
4 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening 186/03 189/03 375/06
5 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 186/03 189/02 375/05
6 139689 John Vosborg Østerlars Skytteforening 185/01 189/04 374/05
7 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening 183/02 186/02 369/04
8 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 183/03 185/06 368/09
9 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 188/03 178/02 366/05

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 198/11 196/09 394/20
2 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 197/07 186/08 383/15

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/10 195/04 391/14
2 142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening 192/03 197/09 389/12
3 144540 Michael Jimmi Møller Nielsen Aakirkeby Skytteforening 195/08 191/03 386/11
4 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 194/04 191/05 385/09

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 197/10 198/10 395/20
2 139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening 196/11 189/05 385/16
3 139847 Per Kjøller Hansen Nyvest Skytteforening 185/05 188/03 373/08

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 195/08

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/04
2 141943 Natasja Kousholt Aakirkeby Skytteforening 194/02

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 143589 Kian J. M. Nielsen Aakirkeby Skytteforening 188/04
2 145013 Albert Lindgaard Busch Nyvest Skytteforening 185/04
3 144826 Frederik Stender Nyvest Skytteforening 183/02
4 135965 Benjamin Müller Aakirkeby Skytteforening 181/01
5 144941 Nikolaj Dahl-Hansen Aakirkeby Skytteforening 173/06

Riffel, 50m - Klasse J2

1 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/08
2 140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening 192/04

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 188/04

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 193/05
1 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 193/05
3 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening 191/07

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening 194/03
2 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 181/02
3 136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening 178/02
4 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 166/02

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 197/08
2 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 196/09
3 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 194/10
4 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 192/06
5 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 188/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening 195/04
2 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 193/09
3 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 193/03
4 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 188/03
5 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 186/03
5 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening 186/03
7 139689 John Vosborg Østerlars Skytteforening 185/01
8 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 183/03
9 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening 183/02

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 198/11
2 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 197/07

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/10
2 144540 Michael Jimmi Møller Nielsen Aakirkeby Skytteforening 195/08
3 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 194/04
4 142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening 192/03

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 197/10
2 139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening 196/11
3 139847 Per Kjøller Hansen Nyvest Skytteforening 185/05

Til toppen