Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
U-8 Drenge A (2014) | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Junior League 2021/2022 - INDOOR
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Bemærkninger
Der spilles 1 X 8 min.
Pulje oversigt
U-8 Drenge A (2014)
Pulje 1
Allerød FK
-
Humlebæk BK
-
Espergærde IF
-
Hareskov IF
-
Vanløse IF
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=114951
Komplet kampprogram
U-8 Drenge A (2014)
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
873285
NB!
Status
Udehold taberdømt
Søndag
28-11-21
09:00
Humlebæk BK
-
Vanløse IF
Spillested
Espergærdehallen
3 - 0
Espergærde IF
873286
Søndag
28-11-21
09:10
Espergærde IF
-
Hareskov IF
Spillested
Espergærdehallen
1 - 0
Espergærde IF
873287
Søndag
28-11-21
09:20
Allerød FK
-
Vanløse IF
Spillested
Espergærdehallen
3 - 0
Espergærde IF
873288
Søndag
28-11-21
09:30
Hareskov IF
-
Humlebæk BK
Spillested
Espergærdehallen
5 - 0
Espergærde IF
873289
Søndag
28-11-21
09:40
Espergærde IF
-
Allerød FK
Spillested
Espergærdehallen
1 - 3
Espergærde IF
873290
Søndag
28-11-21
09:50
Vanløse IF
-
Hareskov IF
Spillested
Espergærdehallen
0 - 3
Espergærde IF
873291
Søndag
28-11-21
10:00
Humlebæk BK
-
Espergærde IF
Spillested
Espergærdehallen
1 - 1
Espergærde IF
873292
Søndag
28-11-21
10:10
Hareskov IF
-
Allerød FK
Spillested
Espergærdehallen
1 - 0
Espergærde IF
873293
Søndag
28-11-21
10:20
Vanløse IF
-
Espergærde IF
Spillested
Espergærdehallen
0 - 3
Espergærde IF
873294
Søndag
28-11-21
10:30
Allerød FK
-
Humlebæk BK
Spillested
Espergærdehallen
6 - 1
Espergærde IF
873295
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Lørdag
29-01-22
16:00
Vanløse IF
-
Humlebæk BK
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
0 - 3
Allerød FK
873296
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Lørdag
29-01-22
16:10
Hareskov IF
-
Espergærde IF
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
0 - 3
Allerød FK
873297
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Lørdag
29-01-22
16:20
Vanløse IF
-
Allerød FK
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
0 - 3
Allerød FK
873298
NB!
Status
Udehold taberdømt
Lørdag
29-01-22
16:30
Humlebæk BK
-
Hareskov IF
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
3 - 0
Allerød FK
873299
Lørdag
29-01-22
16:40
Allerød FK
-
Espergærde IF
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
5 - 0
Allerød FK
873300
Lørdag
29-01-22
16:50
Hareskov IF
-
Vanløse IF
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
Allerød FK
873301
Lørdag
29-01-22
17:00
Espergærde IF
-
Humlebæk BK
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
3 - 0
Allerød FK
873302
NB!
Status
Udehold taberdømt
Lørdag
29-01-22
17:10
Allerød FK
-
Hareskov IF
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
3 - 0
Allerød FK
873303
NB!
Status
Udehold taberdømt
Lørdag
29-01-22
17:20
Espergærde IF
-
Vanløse IF
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
3 - 0
Allerød FK
873304
Lørdag
29-01-22
17:30
Humlebæk BK
-
Allerød FK
Spillested
Snekkersten Idrætscenter
2 - 8
Allerød FK
873305
Søndag
06-02-22
11:40
Humlebæk BK
-
Vanløse IF
Spillested
Slangerup Idræts- og kulturcenter
- Hal 2
0 - 1
Espergærde IF
873306
Søndag
06-02-22
11:50
Espergærde IF
-
Hareskov IF
Spillested
Slangerup Idræts- og kulturcenter
- Hal 2
0 - 1
Espergærde IF
873307
Søndag
06-02-22
12:00
Allerød FK
-
Vanløse IF
Spillested
Slangerup Idræts- og kulturcenter
- Hal 2
3 - 0
Espergærde IF
873308
Søndag
06-02-22
12:10
Hareskov IF
-
Humlebæk BK
Spillested
Slangerup Idræts- og kulturcenter
- Hal 2
3 - 1
Espergærde IF
873309
Søndag
06-02-22
12:20
Espergærde IF
-
Allerød FK
Spillested
Slangerup Idræts- og kulturcenter
- Hal 2
0 - 0
Espergærde IF
873310
Søndag
06-02-22
12:30
Vanløse IF
-
Hareskov IF
Spillested
Slangerup Idræts- og kulturcenter
- Hal 2
0 - 3
Espergærde IF
873311
Søndag
06-02-22
12:40
Humlebæk BK
-
Espergærde IF
Spillested
Slangerup Idræts- og kulturcenter
- Hal 2
0 - 4
Espergærde IF
873312
Søndag
06-02-22
12:50
Hareskov IF
-
Allerød FK
Spillested
Slangerup Idræts- og kulturcenter
- Hal 2
2 - 2
Espergærde IF
873313
Søndag
06-02-22
13:00
Vanløse IF
-
Espergærde IF
Spillested
Slangerup Idræts- og kulturcenter
- Hal 2
0 - 0
Espergærde IF
873314
Søndag
06-02-22
13:10
Allerød FK
-
Humlebæk BK
Spillested
Slangerup Idræts- og kulturcenter
- Hal 2
4 - 2
Espergærde IF
873315
Søndag
13-03-22
11:40
Vanløse IF
-
Humlebæk BK
Spillested
Frederikssund Hallerne
- Hal A
0 - 1
Humlebæk BK
873316
Søndag
13-03-22
11:50
Hareskov IF
-
Espergærde IF
Spillested
Frederikssund Hallerne
- Hal A
0 - 0
Humlebæk BK
873317
Søndag
13-03-22
12:00
Vanløse IF
-
Allerød FK
Spillested
Frederikssund Hallerne
- Hal A
0 - 6
Humlebæk BK
873318
Søndag
13-03-22
12:10
Humlebæk BK
-
Hareskov IF
Spillested
Frederikssund Hallerne
- Hal A
1 - 1
Humlebæk BK
873319
Søndag
13-03-22
12:20
Allerød FK
-
Espergærde IF
Spillested
Frederikssund Hallerne
- Hal A
1 - 2
Humlebæk BK
873320
Søndag
13-03-22
12:30
Hareskov IF
-
Vanløse IF
Spillested
Frederikssund Hallerne
- Hal A
1 - 2
Humlebæk BK
873321
Søndag
13-03-22
12:40
Espergærde IF
-
Humlebæk BK
Spillested
Frederikssund Hallerne
- Hal A
2 - 3
Humlebæk BK
873322
Søndag
13-03-22
12:50
Allerød FK
-
Hareskov IF
Spillested
Frederikssund Hallerne
- Hal A
4 - 1
Humlebæk BK
873323
Søndag
13-03-22
13:00
Espergærde IF
-
Vanløse IF
Spillested
Frederikssund Hallerne
- Hal A
1 - 2
Humlebæk BK
873324
Søndag
13-03-22
13:10
Humlebæk BK
-
Allerød FK
Spillested
Frederikssund Hallerne
- Hal A
0 - 2
Humlebæk BK
Til toppen