| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 200/18 200/15 400/33
2 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 199/10 199/13 398/23
3 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 197/05 200/11 397/16
4 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 198/07 199/11 397/18
5 140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening 197/09 193/05 390/14

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 200/13 200/14 400/27
2 145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/15 200/13 399/28
3 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 199/06 200/13 399/19
4 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 200/14 199/10 399/24
5 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07 199/10 399/17
6 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07 199/10 398/17
7 145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 198/09 197/12 395/21
8 145082 Alma My Fragtrup Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10 197/10 395/20
9 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/09 199/06 394/15
10 145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 197/06 197/08 394/14
11 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 199/06 195/06 394/12
12 145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 195/09 198/08 393/17
13 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 196/10 197/07 393/17
14 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/08 197/05 391/13
15 145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening 196/05 195/02 391/07
16 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07 194/07 390/14
17 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 193/08 193/04 386/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening 197/11 198/07 395/18
2 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/12 196/11 395/23
3 127664 Rasmus Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 198/08 196/06 394/14
4 147046 Sienna Athene Damgaard Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 195/06 194/04 389/10
5 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 193/05 195/00 388/05
6 147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 195/05 193/04 388/09
7 146860 Ronja Sonnesen Blåhøj Skytteforening 192/05 194/02 386/07
8 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 193/04 193/05 386/09
9 145838 Willads Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening 193/05 193/03 386/08
10 146678 Lau Sejling Jensen Aulum Skytteforening 193/00 192/05 385/05
11 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 193/03 189/03 382/06
12 143804 Mads Julius Blåhøj Skytteforening 188/01 193/06 381/07
13 147078 Laura Rasmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 192/06 189/04 381/10
14 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 184/03 196/05 380/08
15 147119 Jens Peter Moff Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 188/05 187/03 375/08
16 144210 Noah Refshøj Christensen Sdr. Omme Skytteforening 190/01 185/01 375/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 147176 Smilla Borup Christensen Aulum Skytteforening 195/04 197/03 392/07
2 147375 William Vesti Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 189/03 191/06 380/09
3 147554 Nanna Nyegaard Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 186/04 188/04 374/08
4 132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening 178/00 187/01 365/01
5 147595 Bastian Doktor Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 185/02 177/00 362/02
6 146379 Frederick Koed Pedersen Jelling fS 178/00 181/00 359/00
7 147575 Malthe Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 175/00 170/00 345/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 199/06 199/08 398/14

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 200/10 400/21
2 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10 199/05 398/15
3 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening 195/06 197/10 392/16
4 145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 196/10 196/05 392/15
5 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 197/06 195/09 392/15
6 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 194/06 197/06 391/12
7 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/07 194/06 389/13
8 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/06 190/03 385/09
9 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 190/05 193/02 383/07
10 146681 Marcus Christensen Aulum Skytteforening 190/03 190/04 380/07
11 146465 Julie Flyvholm Lemvig Skytteforening 195/05 185/08 380/13

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 191/03 190/05 381/08

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 188/02 187/03 375/05
2 106985 Lotte Bredahl Jelling fS 187/00 187/03 374/03

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 180/03 180/02 360/05
2 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 175/01 178/00 353/01
3 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 172/01 174/01 346/02

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14 200/16 400/30
2 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12 200/10 400/22
3 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 200/10 400/20
4 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/12 199/12 399/24
5 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11 199/08 398/19
6 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 196/05 196/05 392/10

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 145111 Søren Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 200/14 197/11 397/25
2 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening 197/07 196/04 393/11
3 130349 Brian Ebbesen Fredericia Skytteforening 191/04 185/03 376/07

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 147051 Christian Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/10 196/09 395/19
2 147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening 196/08 194/05 390/13
3 146929 Jakob Damgaard Yde Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 193/05 191/03 384/08
4 103427 Louise Hansen Sdr. Omme Skytteforening 192/02 191/02 383/04
5 135852 Jesper Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 190/03 192/06 382/09
6 137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening 189/01 185/01 374/02
7 145567 Daniel Green Arnborg Idrætsforening 185/03 188/02 373/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10 200/13 399/23
2 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 199/11 399/24
3 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/10 199/07 398/17
4 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 197/05 199/07 396/12
5 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 194/03 198/07 392/10
6 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/05 194/10 390/15
7 29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening 197/03 191/04 388/07
8 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 192/07 195/04 387/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening 195/03 199/06 394/09
2 29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening 195/05 195/06 390/11
3 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 192/06 196/04 388/10
4 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening 195/05 191/04 386/09
5 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 190/03 189/02 379/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening 188/02 186/01 374/03
2 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening 189/06 183/00 372/06

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 33171 Mikela Romlov Arnborg Idrætsforening 200/10 196/05 396/15
2 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening 196/06 197/07 393/13
3 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 194/03 197/05 391/08
4 145193 Char-Li Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/03 192/06 390/09
5 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 192/04 195/04 387/08

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 200/18
2 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/17
3 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 199/10
4 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 198/07
5 140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening 197/09
6 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 197/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 200/14
2 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 200/13
3 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07
4 145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/15
5 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07
6 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 199/06
6 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 199/06
8 145082 Alma My Fragtrup Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
9 145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 198/09
10 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 198/08
11 145426 Willads Kirk Greve Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/07
12 145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 197/06
13 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 196/10
14 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07
15 145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening 196/05
16 145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 195/09
16 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/09
18 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/08
19 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 193/08

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/12
2 127664 Rasmus Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 198/08
3 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening 197/11
4 147046 Sienna Athene Damgaard Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 195/06
5 147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 195/05
6 145838 Willads Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening 193/05
6 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 193/05
8 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 193/04
9 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 193/03
10 146678 Lau Sejling Jensen Aulum Skytteforening 193/00
11 147078 Laura Rasmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 192/06
12 146860 Ronja Sonnesen Blåhøj Skytteforening 192/05
13 144210 Noah Refshøj Christensen Sdr. Omme Skytteforening 190/01
14 147119 Jens Peter Moff Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 188/05
15 143804 Mads Julius Blåhøj Skytteforening 188/01
16 145156 Kathrine Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 186/05
17 139898 Malthe Simonsen Sdr. Omme Skytteforening 185/01
18 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 184/03

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 147176 Smilla Borup Christensen Aulum Skytteforening 195/04
2 147375 William Vesti Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 189/03
3 147554 Nanna Nyegaard Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 186/04
4 147595 Bastian Doktor Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 185/02
5 145148 Mikkel Svejstrup Sdr. Omme Skytteforening 184/02
5 142964 Otto Hørup Stenbæk Sdr. Omme Skytteforening 184/02
7 145837 Magne Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening 182/04
8 132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening 178/00
8 146379 Frederick Koed Pedersen Jelling fS 178/00
10 147575 Malthe Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 175/00
11 146378 Marius Gjødsbøl Jelling fS 164/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 199/06

Riffel, 15m - Klasse J2

1 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
2 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
3 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 197/06
4 145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 196/10
5 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/07
6 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/06
6 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening 195/06
8 146465 Julie Flyvholm Lemvig Skytteforening 195/05
9 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 194/06
10 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 193/03
11 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 190/05
12 146681 Marcus Christensen Aulum Skytteforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 188/02
2 106985 Lotte Bredahl Jelling fS 187/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 180/03
2 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 175/01
3 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 172/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
2 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/12
2 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
4 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
5 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11
6 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 196/05

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 145111 Søren Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 200/14
2 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening 197/07
3 130349 Brian Ebbesen Fredericia Skytteforening 191/04
4 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 185/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 147051 Christian Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/10
2 147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening 196/08
3 146929 Jakob Damgaard Yde Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 193/05
4 103427 Louise Hansen Sdr. Omme Skytteforening 192/02
5 135852 Jesper Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 190/03
6 137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening 189/01
7 145567 Daniel Green Arnborg Idrætsforening 185/03
8 145256 Knud Hansen Sdr. Omme Skytteforening 185/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
2 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
2 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/10
4 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 197/05
5 29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening 197/03
6 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/05
7 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 194/03
8 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 192/07

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening 195/05
1 29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening 195/05
3 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening 195/03
4 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 192/06
5 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 190/03
6 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 189/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening 189/06
2 140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 33171 Mikela Romlov Arnborg Idrætsforening 200/10
2 145193 Char-Li Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/03
3 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening 196/06
4 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 194/03
5 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 192/04

Til toppen