| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 200/06 400/17
2 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/04 199/07 399/11
3 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 197/07 197/06 394/13

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/04 199/05 398/09
2 145082 Alma My Fragtrup Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/03 199/06 397/09
3 145156 Kathrine Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 198/04 199/04 397/08
4 146800 Nanna Thao Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/04 197/03 394/07
5 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/02 198/08 391/10
6 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02 195/04 387/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 200/03 196/05 396/08
2 135846 Jacob Ebbesen Fredericia Skytteforening 167/01 187/02 354/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/06 200/08 400/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 200/07 197/04 397/11
2 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening 196/05 198/06 394/11
3 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/03 194/02 393/05
4 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/01 195/06 389/07
5 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 192/03 192/02 384/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 190/04 185/03 375/07
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 178/01 188/03 366/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 106985 Lotte Bredahl Jelling fS 180/00 184/01 364/01
2 143735 Dennis Dahlin Hansen Aulum Skytteforening 179/02 170/00 349/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09 200/12 400/21
2 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/10 200/10 400/20
3 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08 200/10 400/18
4 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/04 200/13 399/17
5 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 200/10 198/09 398/19
6 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/05 198/06 397/11
7 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 197/03 199/05 396/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 194/01 195/03 389/04
2 147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening 194/02 192/07 386/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07 199/06 398/13
2 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/05 198/08 397/13
3 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 197/02 199/06 396/08
4 33790 Ove Laursen Jelling fS 198/04 198/07 396/11
5 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 196/02 199/07 395/09
6 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/04 196/05 391/09
7 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/03 195/06 389/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 199/05 186/00 385/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening 197/02 198/03 395/05
2 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 191/02 189/03 380/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
2 145426 Willads Kirk Greve Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
3 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/04
4 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 197/07
5 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 196/03
6 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 195/05
7 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 194/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/04
2 145156 Kathrine Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 198/04
3 145082 Alma My Fragtrup Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/03
4 146800 Nanna Thao Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/04
5 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/02
6 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 200/03
2 135846 Jacob Ebbesen Fredericia Skytteforening 167/01

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/06

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 200/07
2 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
3 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/03
4 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening 196/05
5 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/01
6 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 192/03
7 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 192/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 190/04
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 178/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 106985 Lotte Bredahl Jelling fS 180/00
2 143735 Dennis Dahlin Hansen Aulum Skytteforening 179/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 200/10
1 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/10
3 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
4 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08
5 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/05
6 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/04
7 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 197/03

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening 194/02
2 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 194/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07
2 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/05
3 33790 Ove Laursen Jelling fS 198/04
4 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 197/02
5 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 196/02
6 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/04
7 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 199/05

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening 197/02
2 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 191/02

Til toppen