| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 200/10 197/06 397/16

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 196/08 195/08 391/16

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 144868 Daphne Magda Kaczmarek Østerlars Skytteforening 184/03 193/08 377/11

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 198/12 196/08 394/20

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 194/09 196/09 390/18

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening 190/06 189/07 379/13
2 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 187/06 188/04 375/10

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 196/10 197/10 393/20
2 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 193/05 192/07 385/12
3 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening 189/05 193/03 382/08

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 198/10 185/02 383/12
2 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 192/05 185/01 377/06
3 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 185/02 188/05 373/07
4 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening 188/05 177/03 365/08

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 195/05 199/08 394/13

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening 196/07 194/08 390/15
2 144869 Tenna Kaczmarek Østerlars Skytteforening 185/05 188/02 373/07

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 200/10

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 196/08

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 144868 Daphne Magda Kaczmarek Østerlars Skytteforening 184/03

Riffel, 50m - Klasse J2

1 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 198/12

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 194/09

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening 190/06
2 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 187/06

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 196/10
2 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 193/05
3 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening 189/05

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 198/10
2 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 192/05
3 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening 188/05
4 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 185/02

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 196/08
2 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 195/05

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening 196/07
2 144869 Tenna Kaczmarek Østerlars Skytteforening 185/05

Til toppen