Vinterturnering 1 omg. 2021/22 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
145006 Oliver Juhl Olsen Hvidovre Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
145006 Oliver Juhl Olsen Hvidovre Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Mesterskab
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds J2 194.000 194.000 Mesterskab
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds ST1 199.000 199.000 Mesterskab
57295 Poul Kristensen Hvidovre Skyttekreds ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Hvidovre Skyttekreds ST1 189.000 189.000 Mesterskab
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 187.000 187.000 Mesterskab
114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds ST3 175.000 175.000 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST3 183.000 183.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Mesterskab
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Mesterskab
68899 Britta Hansen Hvidovre Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Mesterskab
124313 Jesper Bülow Jensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 179.000 179.000 Hovedskydning
124313 Jesper Bülow Jensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 178.000 178.000 Mesterskab
118146 Axel Olsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) ST3 197.000 197.000 Hovedskydning
118146 Axel Olsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) ST3 194.000 194.000 Mesterskab
57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 183.000 183.000 Mesterskab
60626 Helen Grønbech Hass KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
60626 Helen Grønbech Hass KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE2 182.000 182.000 Mesterskab
139625 Tobias Lauritsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 187.000 187.000 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
146637 Aage Drostgaard KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab ST1 192.000 192.000 Mesterskab
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ST1 191.000 191.000 Mesterskab
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab ST3 176.000 176.000 Mesterskab
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab ST3 178.000 178.000 Mesterskab
69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab ST3 166.000 166.000 Hovedskydning
144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab ST3 165.000 165.000 Mesterskab
146085 Alex Lodder Skytteforeningen Krudttønden BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
146085 Alex Lodder Skytteforeningen Krudttønden BK4 193.000 193.000 Mesterskab
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK1 196.000 196.000 Mesterskab
108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden ST3 198.000 198.000 Hovedskydning
108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden ST3 196.000 196.000 Mesterskab
144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden BK2 194.000 194.000 Mesterskab
146748 Filip Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
146748 Filip Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden BK4 182.000 182.000 Mesterskab
140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden BK2 189.000 189.000 Mesterskab
146083 Kasper Arbo Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
146083 Kasper Arbo Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK4 192.000 192.000 Mesterskab
146749 Malte Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
146749 Malte Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden BK4 184.000 184.000 Mesterskab
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden Å1 197.000 197.000 Mesterskab
146750 Max Thagaard Skytteforeningen Krudttønden BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
146750 Max Thagaard Skytteforeningen Krudttønden BK4 184.000 184.000 Mesterskab
146751 Nicolai Zimling Fich Skytteforeningen Krudttønden Å3 148.000 148.000 Hovedskydning
146751 Nicolai Zimling Fich Skytteforeningen Krudttønden Å3 137.000 137.000 Mesterskab
146088 Oskar Zimling Juncker Skytteforeningen Krudttønden BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
146088 Oskar Zimling Juncker Skytteforeningen Krudttønden BK4 180.000 180.000 Mesterskab
146752 Silas Holmberg Toska Skytteforeningen Krudttønden BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
146752 Silas Holmberg Toska Skytteforeningen Krudttønden BK4 193.000 193.000 Mesterskab
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK1 200.000 200.000 Mesterskab
146753 Xavier Saxtorph Perrier Skytteforeningen Krudttønden BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
146753 Xavier Saxtorph Perrier Skytteforeningen Krudttønden BK4 190.000 190.000 Mesterskab
130082 Alexander Krabbenhøft Wagner Jakobsson Københavns Amts Skyttelaug BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
124315 Regnar Buch Skytteforeningen Krudttønden SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
124315 Regnar Buch Skytteforeningen Krudttønden SE3 188.000 188.000 Mesterskab
146084 Isabel Meier Larsen Skytteforeningen Krudttønden BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
146084 Isabel Meier Larsen Skytteforeningen Krudttønden BK4 193.000 193.000 Mesterskab
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å1 193.000 193.000 Mesterskab
71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å2 194.000 194.000 Mesterskab
123895 Andrew Starling Garderforeningens Skyttelaug Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
123895 Andrew Starling Garderforeningens Skyttelaug Å3 192.000 192.000 Mesterskab
107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug Å3 179.000 179.000 Hovedskydning
107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug Å3 178.000 178.000 Mesterskab
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug SE1 192.000 192.000 Mesterskab
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug SE2 180.000 180.000 Mesterskab
111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug SE3 187.000 187.000 Mesterskab
69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug SE3 175.000 175.000 Mesterskab
85563 John Lind Jans Garderforeningens Skyttelaug SE3 164.000 164.000 Hovedskydning
85563 John Lind Jans Garderforeningens Skyttelaug SE3 161.000 161.000 Mesterskab
71622 Poul Laustsen Garderforeningens Skyttelaug SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
71622 Poul Laustsen Garderforeningens Skyttelaug SE3 187.000 187.000 Mesterskab
134227 Søren Sonberg Garderforeningens Skyttelaug SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
134227 Søren Sonberg Garderforeningens Skyttelaug SE3 166.000 166.000 Mesterskab
78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug SE3 174.000 174.000 Hovedskydning
78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug SE3 170.000 170.000 Mesterskab
133733 Kamma Klejs API Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
133733 Kamma Klejs API Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
145980 Mathias Nørgaard Pedersen Hvidovre Skyttekreds J2 184.000 184.000 Hovedskydning
145980 Mathias Nørgaard Pedersen Hvidovre Skyttekreds J2 180.000 180.000 Mesterskab

Til toppen