Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Vinterturnering 1 omg. 2021/22 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Storkøbenhavn
Alle foreninger
API Skytteforening
Garderforeningens Skyttelaug
Hellerup Skyde Selskab
Hvidovre Skyttekreds
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
Københavns Amts Skyttelaug
Skytteforeningen Krudttønden
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
70275
Gry Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
70275
Gry Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
70247
Sys Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
70247
Sys Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
70271
Ib Vejvad Hansen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
192.000
192.000
Hovedskydning
70271
Ib Vejvad Hansen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
145006
Oliver Juhl Olsen
Hvidovre Skyttekreds
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
145006
Oliver Juhl Olsen
Hvidovre Skyttekreds
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
106621
Trine Marie Hansen
Hvidovre Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
106621
Trine Marie Hansen
Hvidovre Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
143232
Kasper N. Dyvelkov
Hvidovre Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
143232
Kasper N. Dyvelkov
Hvidovre Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Mesterskab
130231
Anant Choubey
Hvidovre Skyttekreds
ST1
200.000
200.000
Hovedskydning
130231
Anant Choubey
Hvidovre Skyttekreds
ST1
199.000
199.000
Mesterskab
57295
Poul Kristensen
Hvidovre Skyttekreds
ST1
197.000
197.000
Hovedskydning
57295
Poul Kristensen
Hvidovre Skyttekreds
ST1
189.000
189.000
Mesterskab
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
187.000
187.000
Hovedskydning
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
114700
Ana Stojkovic
Hvidovre Skyttekreds
ST3
176.000
176.000
Hovedskydning
114700
Ana Stojkovic
Hvidovre Skyttekreds
ST3
175.000
175.000
Mesterskab
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
ST3
185.000
185.000
Hovedskydning
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
ST3
183.000
183.000
Mesterskab
70823
Carsten S Jappe
Hvidovre Skyttekreds
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
70823
Carsten S Jappe
Hvidovre Skyttekreds
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
108537
Sabrina Bæk Nielsen
Hvidovre Skyttekreds
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
108537
Sabrina Bæk Nielsen
Hvidovre Skyttekreds
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
68899
Britta Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
67459
Otto Reenberg
Hvidovre Skyttekreds
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
67459
Otto Reenberg
Hvidovre Skyttekreds
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
124313
Jesper Bülow Jensen
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
SE3
179.000
179.000
Hovedskydning
124313
Jesper Bülow Jensen
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
SE3
178.000
178.000
Mesterskab
118146
Axel Olsen
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
ST3
197.000
197.000
Hovedskydning
118146
Axel Olsen
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
ST3
194.000
194.000
Mesterskab
57022
Kell Damgaard nielsen
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
SE3
186.000
186.000
Hovedskydning
57022
Kell Damgaard nielsen
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
SE3
183.000
183.000
Mesterskab
60626
Helen Grønbech Hass
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
60626
Helen Grønbech Hass
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
SE2
182.000
182.000
Mesterskab
139625
Tobias Lauritsen
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
ST3
182.000
182.000
Hovedskydning
146637
Aage Drostgaard
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
130088
Michael Bjerre
Hellerup Skyde Selskab
ST1
193.000
193.000
Hovedskydning
130088
Michael Bjerre
Hellerup Skyde Selskab
ST1
192.000
192.000
Mesterskab
71084
Ole Thy Christensen
Hellerup Skyde Selskab
ST1
193.000
193.000
Hovedskydning
71084
Ole Thy Christensen
Hellerup Skyde Selskab
ST1
191.000
191.000
Mesterskab
70611
Mads Frydenlund Christensen
Hellerup Skyde Selskab
ST3
181.000
181.000
Hovedskydning
70611
Mads Frydenlund Christensen
Hellerup Skyde Selskab
ST3
176.000
176.000
Mesterskab
134544
Jesper Olav Lange
Hellerup Skyde Selskab
ST3
179.000
179.000
Hovedskydning
134544
Jesper Olav Lange
Hellerup Skyde Selskab
ST3
178.000
178.000
Mesterskab
69378
Mogens Pedersen
Hellerup Skyde Selskab
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
70439
Torben Jensen
Hellerup Skyde Selskab
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
70267
Kim Nielsen
Hellerup Skyde Selskab
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
144446
Anni Cordes Luns Sparholt
Hellerup Skyde Selskab
ST3
166.000
166.000
Hovedskydning
144446
Anni Cordes Luns Sparholt
Hellerup Skyde Selskab
ST3
165.000
165.000
Mesterskab
146085
Alex Lodder
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
146085
Alex Lodder
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
146748
Filip Brunvoll Ernst
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
146748
Filip Brunvoll Ernst
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
140067
Jacob Solhøj Nørskov
Skytteforeningen Krudttønden
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
140067
Jacob Solhøj Nørskov
Skytteforeningen Krudttønden
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
146083
Kasper Arbo Andersen
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
146083
Kasper Arbo Andersen
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
146749
Malte Brunvoll Ernst
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
146749
Malte Brunvoll Ernst
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
130082
Alexander Krabbenhøft Wagner Jakobsson
Københavns Amts Skyttelaug
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
124315
Regnar Buch
Skytteforeningen Krudttønden
SE3
193.000
193.000
Hovedskydning
124315
Regnar Buch
Skytteforeningen Krudttønden
SE3
188.000
188.000
Mesterskab
146084
Isabel Meier Larsen
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
146084
Isabel Meier Larsen
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
146753
Xavier Saxtorph Perrier
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
146753
Xavier Saxtorph Perrier
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
138042
Sofie Juliane Tarnowski
Skytteforeningen Krudttønden
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
138042
Sofie Juliane Tarnowski
Skytteforeningen Krudttønden
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
146752
Silas Holmberg Toska
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
146752
Silas Holmberg Toska
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
146088
Oskar Zimling Juncker
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
146088
Oskar Zimling Juncker
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
146751
Nicolai Zimling Fich
Skytteforeningen Krudttønden
Å3
137.000
137.000
Mesterskab
146751
Nicolai Zimling Fich
Skytteforeningen Krudttønden
Å3
148.000
148.000
Hovedskydning
146750
Max Thagaard
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
146750
Max Thagaard
Skytteforeningen Krudttønden
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
110474
Mathias Nielsen Mex-Jørgensen
Skytteforeningen Krudttønden
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
110474
Mathias Nielsen Mex-Jørgensen
Skytteforeningen Krudttønden
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
69016
Torben Sonne
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
182.000
182.000
Hovedskydning
66469
Jan Stoltenborg
Garderforeningens Skyttelaug
SE1
192.000
192.000
Mesterskab
106690
Jørgen Kim Christensen
Hvidovre Skyttekreds
ST3
178.000
178.000
Hovedskydning
66469
Jan Stoltenborg
Garderforeningens Skyttelaug
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
107731
Michael Clementsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å3
178.000
178.000
Mesterskab
107731
Michael Clementsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å3
179.000
179.000
Hovedskydning
123895
Andrew Starling
Garderforeningens Skyttelaug
Å3
192.000
192.000
Mesterskab
123895
Andrew Starling
Garderforeningens Skyttelaug
Å3
194.000
194.000
Hovedskydning
71547
Henrik Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
71547
Henrik Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
67617
John Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å1
193.000
193.000
Mesterskab
67617
John Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
69016
Torben Sonne
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
180.000
180.000
Mesterskab
111975
Ole Christoffersen
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
111975
Ole Christoffersen
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
187.000
187.000
Mesterskab
69777
Ole Abildgaard
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
186.000
186.000
Hovedskydning
69777
Ole Abildgaard
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
175.000
175.000
Mesterskab
85563
John Lind Jans
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
164.000
164.000
Hovedskydning
85563
John Lind Jans
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
161.000
161.000
Mesterskab
71622
Poul Laustsen
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
71622
Poul Laustsen
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
187.000
187.000
Mesterskab
134227
Søren Sonberg
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
181.000
181.000
Hovedskydning
134227
Søren Sonberg
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
166.000
166.000
Mesterskab
78876
Carsten Zachariassen
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
174.000
174.000
Hovedskydning
78876
Carsten Zachariassen
Garderforeningens Skyttelaug
SE3
170.000
170.000
Mesterskab
133733
Kamma Klejs
API Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
133733
Kamma Klejs
API Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
145980
Mathias Nørgaard Pedersen
Hvidovre Skyttekreds
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
145980
Mathias Nørgaard Pedersen
Hvidovre Skyttekreds
J2
180.000
180.000
Mesterskab
Til toppen