Vinterturnering 1 omg. 2021/22 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 1H 2 252.000 252.000 Hovedskydning
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 1H 2 243.000 243.000 Mesterskab
121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds 2H 1 274.000 274.000 Hovedskydning
121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds 2H 1 271.000 271.000 Mesterskab
96692 Magnus Gade Pedersen Hvidovre Skyttekreds 2H 1 264.000 264.000 Hovedskydning
96692 Magnus Gade Pedersen Hvidovre Skyttekreds 2H 1 277.000 277.000 Mesterskab
134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds 2H 2 260.000 260.000 Hovedskydning
134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds 2H 2 260.000 260.000 Mesterskab
128669 Dina Friberg Larsen Hvidovre Skyttekreds 2H 2 269.000 269.000 Hovedskydning
128669 Dina Friberg Larsen Hvidovre Skyttekreds 2H 2 266.000 266.000 Mesterskab
122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 241.000 241.000 Hovedskydning
122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 222.000 222.000 Mesterskab
68568 Leif B. Rasmussen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 1H 3 239.000 239.000 Hovedskydning
68568 Leif B. Rasmussen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 1H 3 230.000 230.000 Mesterskab
125380 Daniel Westh KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 226.000 226.000 Hovedskydning
125380 Daniel Westh KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 225.000 225.000 Mesterskab
137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 2 266.000 266.000 Hovedskydning
137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 2 254.000 254.000 Mesterskab
146638 Angelina Juhl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 225.000 225.000 Hovedskydning
146638 Angelina Juhl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 221.000 221.000 Mesterskab
133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 2 254.000 254.000 Hovedskydning
133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 2 243.000 243.000 Mesterskab
125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 231.000 231.000 Hovedskydning
125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 226.000 226.000 Mesterskab
71503 Carsten Rønnev KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 202.000 202.000 Hovedskydning
71503 Carsten Rønnev KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 196.000 196.000 Mesterskab
133494 Sara Namer KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 196.000 196.000 Hovedskydning
133494 Sara Namer KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 151.000 151.000 Mesterskab
122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 236.000 236.000 Hovedskydning
122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 230.000 230.000 Mesterskab
143645 Sebastian Juhl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 168.000 168.000 Hovedskydning
109389 Lars Chr. Madsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 179.000 179.000 Hovedskydning
118146 Axel Olsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 217.000 217.000 Hovedskydning
94024 Finn Dauer Rasmussen Hellerup Skyde Selskab 1H 3 233.000 233.000 Hovedskydning
66403 Einar Jart Hellerup Skyde Selskab 1H 1 260.000 260.000 Hovedskydning
98769 Max Emil Perl Hellerup Skyde Selskab 1H 1 267.000 267.000 Hovedskydning
141853 Frank VaabenGaard Hellerup Skyde Selskab 1H 3 235.000 235.000 Hovedskydning
146739 Mads Michael Jensen Hellerup Skyde Selskab 1H 3 193.000 193.000 Hovedskydning
132464 Meelis Tikk Skytteforeningen Krudttønden 2H 1 280.000 280.000 Hovedskydning
132464 Meelis Tikk Skytteforeningen Krudttønden 2H 1 267.000 267.000 Mesterskab
91320 Mikkel Reple Jannerup Skytteforeningen Krudttønden 2H 1 281.000 281.000 Hovedskydning
91320 Mikkel Reple Jannerup Skytteforeningen Krudttønden 2H 1 279.000 279.000 Mesterskab
136503 Paul William Bernard Chaplin Skytteforeningen Krudttønden 2H 3 215.000 215.000 Hovedskydning
136503 Paul William Bernard Chaplin Skytteforeningen Krudttønden 2H 3 214.000 214.000 Mesterskab
71496 Rasmus Helbo Skytteforeningen Krudttønden 2H 1 288.000 288.000 Hovedskydning
71496 Rasmus Helbo Skytteforeningen Krudttønden 2H 1 286.000 286.000 Mesterskab
133765 Tabita Maria Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden 2H 2 244.000 244.000 Hovedskydning
133765 Tabita Maria Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden 2H 2 231.000 231.000 Mesterskab
133497 Tobias Juhl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 158.000 158.000 Hovedskydning
133497 Tobias Juhl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2H 3 137.000 137.000 Mesterskab
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 272.000 272.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 272.000 272.000 Mesterskab
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 277.000 277.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 273.000 273.000 Mesterskab
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 2H 2 276.000 276.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 2H 2 271.000 271.000 Mesterskab
92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 278.000 278.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 273.000 273.000 Mesterskab
60905 Bo Johannesson Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 279.000 279.000 Hovedskydning
60905 Bo Johannesson Københavns Amts Skyttelaug 2H 1 278.000 278.000 Mesterskab
142164 Casper Cløigaard Andersson Københavns Amts Skyttelaug JUN 170.000 170.000 Hovedskydning
135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 211.000 211.000 Hovedskydning
131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 187.000 187.000 Hovedskydning
139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 240.000 240.000 Hovedskydning
139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 235.000 235.000 Mesterskab
139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 164.000 164.000 Hovedskydning
139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H 3 184.000 184.000 Mesterskab
130082 Alexander Krabbenhøft Wagner Jakobsson Københavns Amts Skyttelaug BK 233.000 233.000 Hovedskydning
130082 Alexander Krabbenhøft Wagner Jakobsson Københavns Amts Skyttelaug BK 234.000 234.000 Mesterskab
132997 Alex Karl Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden 1H 3 240.000 240.000 Hovedskydning
132997 Alex Karl Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden 1H 3 239.000 239.000 Mesterskab
82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds 2H 3 247.000 247.000 Hovedskydning
82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds 2H 3 164.000 164.000 Mesterskab
114542 Edward Hansen Hvidovre Skyttekreds 2H 3 252.000 252.000 Hovedskydning
114542 Edward Hansen Hvidovre Skyttekreds 2H 3 243.000 243.000 Mesterskab
69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds 2H 3 236.000 236.000 Hovedskydning
69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds 2H 3 206.000 206.000 Mesterskab
128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds 2H 3 260.000 260.000 Hovedskydning
128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds 2H 3 246.000 246.000 Mesterskab
109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds 2H 3 271.000 271.000 Hovedskydning
109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds 2H 3 264.000 264.000 Mesterskab
70250 Stig Madsen Hvidovre Skyttekreds 2H 3 243.000 243.000 Hovedskydning
70250 Stig Madsen Hvidovre Skyttekreds 2H 3 237.000 237.000 Mesterskab
145762 Mads Kristiansen Hvidovre Skyttekreds 2H 3 261.000 261.000 Hovedskydning
145762 Mads Kristiansen Hvidovre Skyttekreds 2H 3 237.000 237.000 Mesterskab
144796 Kaspar Liebst Bundgaard Hvidovre Skyttekreds 2H 3 251.000 251.000 Hovedskydning
144796 Kaspar Liebst Bundgaard Hvidovre Skyttekreds 2H 3 247.000 247.000 Mesterskab
144685 Richard Lund Hvidovre Skyttekreds 2H 3 256.000 256.000 Hovedskydning
144685 Richard Lund Hvidovre Skyttekreds 2H 3 237.000 237.000 Mesterskab

Til toppen