Præmievåben 50-200m 2021 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds Å1 103.100 103.100 Finale
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 104.900 104.900 Finale
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 105.100 105.100 Finale
115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 105.100 105.100 Finale
117829 Camilla Harder Skive skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening Å1 101.800 101.800 Finale
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Mesterskab
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 103.200 103.200 Finale
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 200.000 200.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 103.800 103.800 Finale
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 104.800 104.800 Finale
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 101.300 101.300 Finale
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 196.000 196.000 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 100.800 100.800 Finale
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 197.000 197.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 101.800 101.800 Finale
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Mesterskab
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST1 102.700 102.700 Finale
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 190.000 190.000 Mesterskab
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 190.000 190.000 Mesterskab
81811 Betina Petersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
81811 Betina Petersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 101.200 101.200 Finale
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 194.000 194.000 Mesterskab
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 97.300 97.300 Finale
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 193.000 193.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 92.500 92.500 Finale
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Mesterskab
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST1 101.800 101.800 Finale
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 194.000 194.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 193.000 193.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 191.000 191.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 97.300 97.300 Finale
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
130391 Astrid Sofie Uglebjerg Dalum Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST3 186.000 186.000 Mesterskab
141814 Andreas Meng Hansen Korsør Skytteforening ST3 191.000 191.000 Hovedskydning
141814 Andreas Meng Hansen Korsør Skytteforening ST3 188.000 188.000 Mesterskab
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 104.400 104.400 Finale
126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. J1 199.000 199.000 Hovedskydning
126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. J1 199.000 199.000 Mesterskab
126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. J1 105.300 105.300 Finale
138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 104.900 104.900 Finale
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 197.000 197.000 Hovedskydning
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 103.500 103.500 Finale
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds J2 190.000 190.000 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening J1 102.500 102.500 Finale
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 197.000 197.000 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 198.000 198.000 Mesterskab
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 104.600 104.600 Finale
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 105.200 105.200 Finale
130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening J2 103.900 103.900 Finale
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 195.000 195.000 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J2 104.500 104.500 Finale
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen