| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 200/16
2 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 200/11
3 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/09
4 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 199/12
5 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 198/05
6 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 196/09
7 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 194/03
7 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 194/03

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 137347 Mille Tangaa Skads Skytteforening 200/09
2 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 199/08
3 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 197/08
4 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 196/04
5 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 194/07
6 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 194/05
6 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening 194/05
8 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 193/04
9 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds 193/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening 199/07
2 144304 Zander Bjørndal Pedersen Outrup Skytteforening 196/02
3 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening 194/02
4 142429 Kasper Sand Helle Skytteforening 193/08
5 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 193/05
6 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 192/04
7 135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening 190/02
8 143192 Lucas Højgaard Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds 189/03
9 143904 Magnus Paarup Skads Skytteforening 189/01
10 135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening 188/00
11 143472 Selma Horstmann Rødding Skytteforening 187/02
12 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds 186/04
13 142971 Mathias Overgaard Mouritsen Sdr. Omme Skytteforening 186/03
14 135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 186/01
15 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 184/01
16 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening 184/00
17 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening 183/00
18 143473 Mathilde Bosak Rødding Skytteforening 182/00
19 143168 Andreas Højbjerg Ølgod Skytteforening 179/00
20 143193 Tobias Højgaard Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds 177/01
21 140666 Mads Brammer Rødding Skytteforening 176/00
22 141445 Noah Lamhauge Olsen Sdr. Omme Skytteforening 168/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 145066 Elena Trøjborg Thomsen Brørup Skyttekreds 195/04
2 145924 Jacob S. L. Thiesen Varde Skytteforening 191/00
3 145894 Xenia Døssing Esbjerg Skyttekreds 188/04
4 143405 Kristian Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 188/02
4 145504 Victoria Kristensen Outrup Skytteforening 188/02
6 145411 Frida Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 187/02
6 145934 Sarah Iversen Bramming Skytteforening 187/02
8 145417 Ane Fredensborg Sølbeck Alslev Skytteforening 187/01
9 145728 Fabian Ploug Rødding Skytteforening 186/02
10 145416 Daniel Fredensborg Sølbeck Alslev Skytteforening 186/01
10 143926 Buster Molin Brørup Skyttekreds 186/01
12 145516 Bertram Arge Egebjerg Bramming Skytteforening 185/03
13 144460 Sofie Helena Christensen Bramming Skytteforening 185/01
14 142884 Nicklas Bech Greisen Alslev Skytteforening 185/00
15 145549 Jeanne skjødt Larsen Ribe Skyttekreds 184/03
16 145838 Willads Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening 184/02
16 145067 Elias Trøjborg Thomsen Brørup Skyttekreds 184/02
18 144716 Keven Nielsen Kloster Bramming Skytteforening 184/01
19 130387 Xander Rahbek Alslev Skytteforening 183/01
19 144643 Gustav Bach Buckhøj Brørup Skyttekreds 183/01
21 145418 Kira Kragh Nielsen Alslev Skytteforening 182/03
21 143927 Jacob Hvidbjerg Kjær Andersen Alslev Skytteforening 182/03
23 145921 Mads Nygaard Varde Skytteforening 182/01
23 145925 Rasmus E. Simonsen Varde Skytteforening 182/01
25 145515 Noa Ahle Pedersen Bramming Skytteforening 182/00
26 145219 William Siedentopp Skads Skytteforening 181/03
27 145156 Kathrine Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 181/01
28 145081 Viktor Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening 181/00
29 145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening 180/02
30 145421 Tobias Nygaard Eriksen Alslev Skytteforening 180/00
31 145548 Asmus Bergmann Ølgod Skytteforening 179/02
32 144427 Jacob Fredslund-Andersen Brørup Skyttekreds 178/00
33 145415 Ida Johannsen Alslev Skytteforening 177/02
34 142964 Otto Hørup Stenbæk Sdr. Omme Skytteforening 177/01
34 130326 Axel Krusborg Alslev Skytteforening 177/01
34 145075 Jacob Kongsberg Rosenkrans Jensen Alslev Skytteforening 177/01
34 145932 Lucas Madsen Bramming Skytteforening 177/01
38 142969 Jakob Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening 177/00
39 144275 William Knudsen Skads Skytteforening 176/02
40 139898 Malthe Simonsen Sdr. Omme Skytteforening 176/00
41 145457 Sofie Hedegaard Juul Alslev Skytteforening 175/00
42 145931 Mathilde Johannesen Bramming Skytteforening 174/01
42 145962 Asger Nielsen Ølgod Skytteforening 174/01
44 145249 Max Hendry-Kristensen Sdr. Omme Skytteforening 174/00
45 145922 Signe Nygaard Varde Skytteforening 173/02
46 145724 Carla Joensen Rødding Skytteforening 173/01
46 143183 Valdemar Sonne Ølgod Skytteforening 173/01
48 145247 Anakin Ølholm Villadsen Skads Skytteforening 173/00
49 145920 Reidar Laulund Outrup Skytteforening 172/01
50 143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening 172/00
50 145419 Frida Helth Alslev Skytteforening 172/00
50 145926 Ebbe Christoffer Smidt - Petersen Varde Skytteforening 172/00
53 135531 Julie Hornbeck Møller Jensen Bramming Skytteforening 171/01
54 145802 Vincent Nissen Nielsen Nygaard Ribe Skyttekreds 171/00
54 129917 Magnus Møller Lodberg Alslev Skytteforening 171/00
56 145360 Karl Emil Korshøj Sejr Alslev Skytteforening 170/01
56 144604 Kåre Pedersen Bramming Skytteforening 170/01
58 143469 Julius Kongsted Rødding Skytteforening 170/00
58 145217 Villum Nordensgaard Mathiasen Skads Skytteforening 170/00
60 129916 EA Lilly Mikkelsen Alslev Skytteforening 169/00
61 143164 Nicolai Christian Duus Ølgod Skytteforening 168/00
62 145460 Ditlev Elbæk Helle Skytteforening 166/01
63 143471 Lucas Nedenskov Sejrup Rødding Skytteforening 166/00
63 141661 Jeppe Højris Outrup Skytteforening 166/00
65 140752 Anton B. Madsen Outrup Skytteforening 163/00
66 145837 Magne Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening 162/00
67 145413 Melissa Lykke Christensen Alslev Skytteforening 161/00
68 145412 Mikkel Quistgaard Pedersen Alslev Skytteforening 156/00
69 145148 Mikkel Svejstrup Sdr. Omme Skytteforening 151/00
69 145933 Mathias Bloch Johannesen Bramming Skytteforening 151/00
71 142982 Benjamin Heelsberg Baagøe Brørup Skyttekreds 149/00
72 145839 Lauge Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 144/00
73 145492 Thor Vikingur Julius Sdr. Omme Skytteforening 143/00
74 143023 Patrick Heelsberg Baagøe Brørup Skyttekreds 133/01
75 145459 Ludwig Elbæk Helle Skytteforening 131/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 199/07
1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 199/07
3 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 198/08

Riffel, 15m - Klasse J2

1 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 198/06
2 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 196/06
3 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 195/08
4 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 195/05
5 145197 Sofia Nymann Beck Brørup Skyttekreds 193/04
6 130599 Christian Hansen Alslev Skytteforening 190/01
6 131072 Jeppe Ersgaard Jellinge Varde Skytteforening 190/01
8 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 188/03
9 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 187/01
9 145198 Emilie Jensen Brørup Skyttekreds 187/01
11 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 186/01
12 140667 Laurids Nielsen Rødding Skytteforening 173/01
13 137697 Anders Brydsø Outrup Skytteforening 166/00
14 145187 Jorn Kortleve Ølgod Skytteforening 155/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 196/07
2 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 195/07
3 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 194/07
4 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 194/06
5 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds 193/08
6 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 192/05
7 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 192/04
8 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 191/04
9 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 190/01

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 127460 Emma Falck Lauridsen Esbjerg Skyttekreds 192/02
2 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 191/06
3 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 187/02
4 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 186/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 176/00
2 38478 Jens Bo Kjeldsen Tistrup Skytteforening 173/01
2 145923 Jim Nygaard Varde Skytteforening 173/01
4 145294 John Madsen Ølgod Skytteforening 171/00
4 145218 Søren Mathiasen Skads Skytteforening 171/00
6 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 170/00
7 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening 167/01
8 40698 Emil Blom Pedersen Alslev Skytteforening 166/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 200/11
2 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 200/10
2 Ribe Skyttekreds 200/10
2 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 200/10
5 122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds 199/13
6 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 199/12
7 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 199/08
8 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 199/07
8 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds 199/07
10 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/06
10 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 198/06
10 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 198/06
13 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/05
13 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening 198/05
15 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 198/04
16 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 197/06
17 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 195/08
18 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 194/03
19 94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening 193/06
20 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 193/01

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 199/07
2 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds 197/08
3 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds 197/07
4 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds 197/06
5 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 197/05
6 127989 Heidi Nielsen Brørup Skyttekreds 197/04
7 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 196/07
8 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening 196/06
9 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds 196/01
10 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 195/06
11 131064 Jakob Laulund Outrup Skytteforening 192/06
12 112269 Jesper Nielsen Tistrup Skytteforening 192/04
13 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 191/03
14 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening 191/02
15 127434 Martin B. Jensen Outrup Skytteforening 190/03
16 103639 Helle Sparre Sdr. Omme Skytteforening 189/03
17 34100 Løkke Laijla Terkelsen Grindsted Skyttekreds 175/01

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 144885 Torben Rimmer Nielsen Bramming Skytteforening 198/06
2 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 197/08
3 97686 Jacob Lund Friis Alslev Skytteforening 196/05
4 144456 Karsten Kristensen Alslev Skytteforening 195/04
5 145065 Palle Fjord Thomsen Brørup Skyttekreds 194/05
6 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 193/04
7 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds 193/02
7 139539 Finn Storm Olsen Skads Skytteforening 193/02
9 92541 Tommi Trøjborg Brørup Skyttekreds 192/02
10 139713 Louise Pedersen Helle Skytteforening 192/01
11 112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening 191/04
12 145362 Jan Lage Møller Alslev Skytteforening 190/03
13 127429 Allan Madsen Outrup Skytteforening 190/02
14 103427 Louise Hansen Sdr. Omme Skytteforening 189/04
15 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening 189/01
16 125160 Kim Wolf Alslev Skytteforening 188/02
17 145195 Lasse Marius Dahm Jepsen Brørup Skyttekreds 187/04
18 145031 Johnny Trøjborg Brørup Skyttekreds 187/03
19 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening 187/02
19 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 187/02
21 145256 Knud Hansen Sdr. Omme Skytteforening 187/01
21 113410 Kaja Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 187/01
23 130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening 186/03
24 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 185/02
24 145064 Britta Trøjborg Brørup Skyttekreds 185/02
24 144227 Michael Bechmann Grindsted Skyttekreds 185/02
27 139806 Søren Brydsø Outrup Skytteforening 185/01
28 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening 185/00
29 145196 Mikkel Lysholt Jensen Brørup Skyttekreds 184/03
30 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 183/02
31 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 183/00
32 145269 Jesper Hansen Alslev Skytteforening 182/03
33 145834 Mona Høj Pedersen Alslev Skytteforening 182/00
33 112918 Kenneth Røn Skads Skytteforening 182/00
35 145074 Morten Kongsbak Rosenkrans Jensen Alslev Skytteforening 181/02
36 142389 Michael Holt Sdr. Omme Skytteforening 180/01
36 145083 Majbrit Jensen Sdr. Omme Skytteforening 180/01
36 141660 Rene Højris Outrup Skytteforening 180/01
39 142582 Eline Nikolajsen Brørup Skyttekreds 180/00
40 127428 Kristian Obbekjer Outrup Skytteforening 178/00
41 145351 Svend-Erik Bloch Johannesen Bramming Skytteforening 177/01
42 145727 Sebastian Amtoft Rødding Skytteforening 175/01
43 131031 Birgitte Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 171/01
44 145547 Henrik Duus Ølgod Skytteforening 169/00
45 131667 Esben Jelling Varde Skytteforening 166/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/10
2 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 198/05
2 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 198/05
4 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 197/08
4 41064 Steen Lindhardt Esbjerg Skyttekreds 197/08
6 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 197/07
7 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 197/06
8 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 196/08
9 41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening 193/06

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 197/07
2 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 197/05
3 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 196/07
4 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 196/04
5 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 195/03
5 40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening 195/03
7 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 194/06
8 39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening 194/05
9 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds 192/04
10 41305 Mads Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/02
11 107664 Karlo Jensen Sdr. Omme Skytteforening 191/03
12 40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 191/00
13 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 190/01
14 122460 Leo Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 189/03
15 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 189/01
16 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 186/01
17 144053 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds 185/03
18 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 184/02
19 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 181/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 97969 Jens Kristian Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 195/06
2 142605 Carsten Ølgod Brørup Skyttekreds 192/04
3 127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening 192/01
4 136529 Jens Tangaa Skads Skytteforening 191/04
5 145919 Svend Winkler Varde Skytteforening 191/03
6 38561 Ole Halgaard Jensen Outrup Skytteforening 190/03
7 138552 Ejner From Andersen Alslev Skytteforening 190/01
8 39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening 189/03
9 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening 189/01
10 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 188/05
11 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening 188/02
11 39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening 188/02
13 41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening 188/01
14 145927 Jørgen R. Nielsen Varde Skytteforening 187/03
15 145505 Sven Kristensen Outrup Skytteforening 187/02
15 40998 Claus Andersen Skads Skytteforening 187/02
17 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening 187/01
18 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening 187/00
19 98240 Jens Peter Andersen Alslev Skytteforening 186/01
19 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening 186/01
19 39146 Preben Nielsen Varde Skytteforening 186/01
22 39059 Villy Andersen Varde Skytteforening 184/03
23 113411 Bent Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 183/01
23 40228 Erna Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds 183/01
25 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening 181/02
26 136690 Finn Iversen Alslev Skytteforening 181/01
27 138551 Lis Gammelgaard Alslev Skytteforening 180/01
27 111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 180/01
29 145729 Bente Ploug Rødding Skytteforening 180/00
30 40500 Svend erik Frederiksen Esbjerg Marineforenings Skyttelav 179/02
31 142091 Jørn Holt Sdr. Omme Skytteforening 179/01
32 38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening 179/00
33 145669 Henning Mortensen Tistrup Skytteforening 178/00
34 39313 Jørn Lund Varde Skytteforening 176/02
35 38491 Ester Tøstesen Tistrup Skytteforening 175/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds 198/09
2 140583 Jørgen Hemmer-Larsen Alslev Skytteforening 198/08
3 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening 194/08
4 138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds 192/08
5 145667 Veronica Møller Ribe Skyttekreds 192/05
6 39439 Claus Rasmussen Alslev Skytteforening 192/03
7 142583 Amalie Christine Pedersen Brørup Skyttekreds 191/05
8 81605 H.C. Boysen Alslev Skytteforening 191/02
9 138833 Elva Thuesen Rødding Skytteforening 190/02
10 40725 Carl Graff Alslev Skytteforening 190/01
11 140810 Jørgen Nielsen Varde Skytteforening 188/03
11 144644 Torsten Bergholt Bach Brørup Skyttekreds 188/03
13 39385 Henning Bangert Rødding Skytteforening 188/01
14 143194 Michael Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds 187/01
15 140812 Poul Jensen Varde Skytteforening 186/02
15 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 186/02
17 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 184/01
18 39432 Dan Nielsen Alslev Skytteforening 182/01
19 122707 Flemming Vagtborg Alslev Skytteforening 181/01
20 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 174/01
21 111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 172/00

Til toppen