| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 200/09
2 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 200/07
3 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/06
4 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 200/04
5 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 200/01
6 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 199/14
7 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 198/10
8 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/06
9 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 197/03
10 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 195/03
11 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 194/02
12 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 186/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 198/06
2 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds 197/02
3 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 180/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 145421 Tobias Nygaard Eriksen Alslev Skytteforening 198/05
2 126784 Kristoffer Kiesbye Gade Alslev Skytteforening 197/03
3 138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening 196/04
4 143109 Samuel G. Cummins Brørup Skyttekreds 193/03
5 142788 Mads Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 193/02
6 143015 Ellen Koustrup Nikander Andersen Brørup Skyttekreds 192/05
7 145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds 191/05
8 139303 Unik Bocksch Duedal Andersen Alslev Skytteforening 191/03
9 139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 189/02
10 127804 Gustav Vong Vagtborg Alslev Skytteforening 189/01
10 142790 Freya Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening 189/01
12 145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds 188/03
12 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 188/03
14 138625 Sverre Ravn Andersen Alslev Skytteforening 188/00
15 145549 Jeanne skjødt Larsen Ribe Skyttekreds 186/03
16 137731 Oskar Nielsen Alslev Skytteforening 186/01
17 143198 Cecilia Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 184/00
18 139304 Victoria Øllgaard Bloch Alslev Skytteforening 183/05
19 139300 Noah Andreas Mikkelsen Alslev Skytteforening 181/01
20 145227 Ella Lage Møller Alslev Skytteforening 179/00
21 143168 Andreas Højbjerg Ølgod Skytteforening 177/01
22 145234 Solveig Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening 174/00
23 145081 Viktor Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening 173/03
24 145224 Aya Sofie Petersen Alslev Skytteforening 173/00
25 142807 Ronja Bønnelykke Christensen Alslev Skytteforening 172/01
26 145236 Vige-Nohr Liljegren Lambertsen Alslev Skytteforening 172/00
27 143196 Noah Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 171/01
28 142781 Christian kargo Hjort Alslev Skytteforening 170/02
29 139296 Anna Puggard Alslev Skytteforening 169/02
30 145228 Ida Sofie Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 169/01
31 142806 Emma Josefa Møller Andersen Alslev Skytteforening 167/01
32 145231 Mille Lousø Andersen Alslev Skytteforening 167/00
32 145237 Sofie Schjødt Jespersen Alslev Skytteforening 167/00
34 143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds 166/00
35 145233 Oliver Rinddal Andersen Alslev Skytteforening 163/01
35 145239 Nikoline Kathrine Bøgh Tosti Alslev Skytteforening 163/01
37 143183 Valdemar Sonne Ølgod Skytteforening 162/01
38 145230 Markus Overgaard Pallesen Alslev Skytteforening 162/00
39 143164 Nicolai Christian Duus Ølgod Skytteforening 155/00
40 139307 Sander Johannsen Alslev Skytteforening 148/00
41 142786 Milla Brix Kramer Alslev Skytteforening 147/00
42 138624 Eduard Pryimak Alslev Skytteforening 143/01
43 145238 Rasmus Alexander Bøgh Tosti Alslev Skytteforening 140/00
44 145223 Alexander Leif Mikkelsen Alslev Skytteforening 132/00
45 145225 Aya Øllgaard Bloch Alslev Skytteforening 127/00
45 142785 Mikkel Gram Timmerby Alslev Skytteforening 127/00
45 142991 Fie Getz Brørup Skyttekreds 127/00
48 142782 Christian Silas Andersen Alslev Skytteforening 126/00
49 145222 Alan Nowak Alslev Skytteforening 120/01
50 145839 Lauge Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 120/00
51 145229 Malthe Strandgaard Langhoff Alslev Skytteforening 116/00
52 142787 Sebastian Skaaning Harreby Alslev Skytteforening 113/00
53 145232 Oliver Helle Iversen Alslev Skytteforening 101/00
54 145235 Valle Ravn Andersen Alslev Skytteforening 87/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 200/06
2 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 199/05

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 198/06
2 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 195/05
3 144293 Kiara Tilbury Varde Skytteforening 195/04
4 135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 185/01
5 139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds 180/02
6 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 180/00
7 145187 Jorn Kortleve Ølgod Skytteforening 145/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 198/05
2 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 198/04
3 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 195/05
4 127460 Emma Falck Lauridsen Esbjerg Skyttekreds 195/04
5 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 195/03
6 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 194/03
7 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 194/02
8 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 192/03
9 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 188/02
10 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 185/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 191/01
2 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 188/04
3 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds 186/02
4 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 184/01
5 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 168/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 200/10
2 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 199/08
3 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 199/03
4 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 198/08
5 38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening 198/04
6 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 197/06
7 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 197/05
8 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 197/04
9 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 196/03
10 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 196/02
11 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 195/04
12 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds 195/04
1 86480 Susanne Gissel Christensen Brørup Skyttekreds 195/04
3 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds 194/03
4 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds 193/04
5 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 192/04
6 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds 192/01
7 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening 186/00
8 112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening 183/05
9 145256 Knud Hansen Sdr. Omme Skytteforening 180/01
10 145547 Henrik Duus Ølgod Skytteforening 177/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/11
2 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 199/04
3 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 197/05
4 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 196/07
5 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 195/03
1 39466 Bjarne Kristensen Alslev Skytteforening 195/03
3 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 194/04
4 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 189/01
5 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 186/02
6 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening 186/01
7 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening 182/01
8 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 181/00

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 145667 Veronica Møller Ribe Skyttekreds 197/05
1 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening 197/05
3 138410 Finn F. Broe Schmidt Ribe Skyttekreds 196/04
4 145503 Bente Winther Brørup Skyttekreds 195/06
5 142582 Eline Nikolajsen Brørup Skyttekreds 193/02
6 92541 Tommi Trøjborg Brørup Skyttekreds 186/01
7 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 184/02
8 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 170/02

Til toppen