| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Standardpistol, 15m - Klasse JUN

1 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 219/66

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 1

1 39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening 283/00
2 136041 Lasse Stampe Hansen Alslev Skytteforening 266/91
2 103871 Jørgen Pedersen Grindsted Skyttekreds 266/91
4 106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds 264/89
5 34163 Børge Bladsgård Grindsted Skyttekreds 264/87

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 2

1 38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening 259/87
2 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 256/88

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 3

1 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 224/00
2 40515 Rene Blom Pedersen Alslev Skytteforening 217/70

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 1

1 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds 285/96
2 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 279/93
3 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds 278/93
4 128725 Thomas Lyhne Pedersen Brørup Skyttekreds 277/92
5 41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds 272/93
6 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 270/84
7 41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds 258/89

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 2

1 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds 272/92
2 142970 Marlene Thim Vesterby Sdr. Omme Skytteforening 268/90
3 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 257/94
4 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening 257/82
5 119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening 250/84
6 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 237/85

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 3

1 145001 Dennis Kjær Rickelt Grindsted Skyttekreds 266/91
2 41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds 254/86
3 142569 Linda Malene List Nissen Grindsted Skyttekreds 251/77
4 34146 Frands Øhlenslager Kristensen Grindsted Skyttekreds 248/77
5 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening 247/86
6 133989 Kim Orloff Bramming Skytteforening 246/76
7 127427 Johnny Obbekjer Outrup Skytteforening 244/81
8 145000 Benjamin Videbæk Albrechtsen Grindsted Skyttekreds 235/82
9 144999 Morten Salmo Holk Laugesen Grindsted Skyttekreds 230/78
10 39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening 229/00
11 142132 Bernd Liese Grindsted Skyttekreds 220/75
12 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening 213/68
13 130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 196/55
14 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening 181/68
15 142424 Frank Jæger Bramming Skytteforening 179/62

Standardpistol, 15m - Klasse FRI

1 101815 Aage Nommensen Brørup Skyttekreds 263/89
2 144858 Ole Frøik Molin Brørup Skyttekreds 263/82
3 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 232/84
4 122707 Flemming Vagtborg Alslev Skytteforening 231/68

Til toppen