1. Vinterturnering 2021-2022 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
143655 Simon Adrian Helle Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
139593 Elias Træholt Helle Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
139713 Louise Pedersen Helle Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
145667 Veronica Møller Ribe Skyttekreds FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
142429 Kasper Sand Helle Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
145459 Ludwig Elbæk Helle Skytteforening BK4 131.000 131.000 Hovedskydning
145460 Ditlev Elbæk Helle Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
145802 Vincent Nissen Nielsen Nygaard Ribe Skyttekreds BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
145549 Jeanne skjødt Larsen Ribe Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening SE3 179.000 179.000 Hovedskydning
38491 Ester Tøstesen Tistrup Skytteforening SE3 175.000 175.000 Hovedskydning
39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
131031 Birgitte Gravers Christensen Tistrup Skytteforening Å3 171.000 171.000 Hovedskydning
112269 Jesper Nielsen Tistrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
145669 Henning Mortensen Tistrup Skytteforening SE3 178.000 178.000 Hovedskydning
38478 Jens Bo Kjeldsen Tistrup Skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
103427 Louise Hansen Sdr. Omme Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
145256 Knud Hansen Sdr. Omme Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
113411 Bent Pedersen Sdr. Omme Skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
113410 Kaja Pedersen Sdr. Omme Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
142091 Jørn Holt Sdr. Omme Skytteforening SE3 179.000 179.000 Hovedskydning
142389 Michael Holt Sdr. Omme Skytteforening Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
145156 Kathrine Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
143405 Kristian Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145838 Willads Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
145837 Magne Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
141445 Noah Lamhauge Olsen Sdr. Omme Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
145249 Max Hendry-Kristensen Sdr. Omme Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
145839 Lauge Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK4 144.000 144.000 Hovedskydning
122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening ST3 170.000 170.000 Hovedskydning
107664 Karlo Jensen Sdr. Omme Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
139898 Malthe Simonsen Sdr. Omme Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
142971 Mathias Overgaard Mouritsen Sdr. Omme Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
142964 Otto Hørup Stenbæk Sdr. Omme Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
145148 Mikkel Svejstrup Sdr. Omme Skytteforening BK4 151.000 151.000 Hovedskydning
145492 Thor Vikingur Julius Sdr. Omme Skytteforening BK4 143.000 143.000 Hovedskydning
103639 Helle Sparre Sdr. Omme Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
142969 Jakob Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
145081 Viktor Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
145083 Majbrit Jensen Sdr. Omme Skytteforening Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
143472 Selma Horstmann Rødding Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
39385 Henning Bangert Rødding Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
138833 Elva Thuesen Rødding Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
145724 Carla Joensen Rødding Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
145727 Sebastian Amtoft Rødding Skytteforening Å3 175.000 175.000 Hovedskydning
140667 Laurids Nielsen Rødding Skytteforening J2 173.000 173.000 Hovedskydning
145728 Fabian Ploug Rødding Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
143473 Mathilde Bosak Rødding Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
143469 Julius Kongsted Rødding Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
143471 Lucas Nedenskov Sejrup Rødding Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
140666 Mads Brammer Rødding Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
145729 Bente Ploug Rødding Skytteforening SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
41064 Steen Lindhardt Esbjerg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145421 Tobias Nygaard Eriksen Alslev Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
130326 Axel Krusborg Alslev Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
130387 Xander Rahbek Alslev Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
145412 Mikkel Quistgaard Pedersen Alslev Skytteforening BK4 156.000 156.000 Hovedskydning
145413 Melissa Lykke Christensen Alslev Skytteforening BK4 161.000 161.000 Hovedskydning
145415 Ida Johannsen Alslev Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
129916 EA Lilly Mikkelsen Alslev Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
145419 Frida Helth Alslev Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
145411 Frida Vibe Sørensen Alslev Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
145418 Kira Kragh Nielsen Alslev Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
145457 Sofie Hedegaard Juul Alslev Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
145416 Daniel Fredensborg Sølbeck Alslev Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
145417 Ane Fredensborg Sølbeck Alslev Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
122707 Flemming Vagtborg Alslev Skytteforening FRI 181.000 181.000 Hovedskydning
144456 Karsten Kristensen Alslev Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
142884 Nicklas Bech Greisen Alslev Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
39439 Claus Rasmussen Alslev Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
145074 Morten Kongsbak Rosenkrans Jensen Alslev Skytteforening Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
39432 Dan Nielsen Alslev Skytteforening FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
138552 Ejner From Andersen Alslev Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
40725 Carl Graff Alslev Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
138551 Lis Gammelgaard Alslev Skytteforening SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
81605 H.C. Boysen Alslev Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
125160 Kim Wolf Alslev Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
140583 Jørgen Hemmer-Larsen Alslev Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
145269 Jesper Hansen Alslev Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
98240 Jens Peter Andersen Alslev Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
136690 Finn Iversen Alslev Skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
145834 Mona Høj Pedersen Alslev Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening FRI 172.000 172.000 Hovedskydning
145894 Xenia Døssing Esbjerg Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening Å3 197.000 197.000 Hovedskydning
145362 Jan Lage Møller Alslev Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
143927 Jacob Hvidbjerg Kjær Andersen Alslev Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
130599 Christian Hansen Alslev Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
145360 Karl Emil Korshøj Sejr Alslev Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
145075 Jacob Kongsberg Rosenkrans Jensen Alslev Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
40698 Emil Blom Pedersen Alslev Skytteforening ST3 166.000 166.000 Hovedskydning
122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
129917 Magnus Møller Lodberg Alslev Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
97686 Jacob Lund Friis Alslev Skytteforening Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
40228 Erna Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
122460 Leo Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
97969 Jens Kristian Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds SE3 195.000 195.000 Hovedskydning
41305 Mads Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
143193 Tobias Højgaard Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
143194 Michael Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
143192 Lucas Højgaard Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
38561 Ole Halgaard Jensen Outrup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
127429 Allan Madsen Outrup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
144304 Zander Bjørndal Pedersen Outrup Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
141660 Rene Højris Outrup Skytteforening Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
141661 Jeppe Højris Outrup Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
145516 Bertram Arge Egebjerg Bramming Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
145351 Svend-Erik Bloch Johannesen Bramming Skytteforening Å3 177.000 177.000 Hovedskydning
144460 Sofie Helena Christensen Bramming Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
144604 Kåre Pedersen Bramming Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
144716 Keven Nielsen Kloster Bramming Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
144885 Torben Rimmer Nielsen Bramming Skytteforening Å3 198.000 198.000 Hovedskydning
145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
135531 Julie Hornbeck Møller Jensen Bramming Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
145515 Noa Ahle Pedersen Bramming Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
127434 Martin B. Jensen Outrup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
131064 Jakob Laulund Outrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
127428 Kristian Obbekjer Outrup Skytteforening Å3 178.000 178.000 Hovedskydning
145505 Sven Kristensen Outrup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
137697 Anders Brydsø Outrup Skytteforening J2 166.000 166.000 Hovedskydning
139806 Søren Brydsø Outrup Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
145504 Victoria Kristensen Outrup Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
145548 Asmus Bergmann Ølgod Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
145187 Jorn Kortleve Ølgod Skytteforening J2 155.000 155.000 Hovedskydning
145294 John Madsen Ølgod Skytteforening ST3 171.000 171.000 Hovedskydning
143183 Valdemar Sonne Ølgod Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
145547 Henrik Duus Ølgod Skytteforening Å3 169.000 169.000 Hovedskydning
143168 Andreas Højbjerg Ølgod Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
143164 Nicolai Christian Duus Ølgod Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
39146 Preben Nielsen Varde Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
140812 Poul Jensen Varde Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
40500 Svend erik Frederiksen Esbjerg Marineforenings Skyttelav SE3 179.000 179.000 Hovedskydning
39313 Jørn Lund Varde Skytteforening SE3 176.000 176.000 Hovedskydning
39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
39059 Villy Andersen Varde Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
140810 Jørgen Nielsen Varde Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
131667 Esben Jelling Varde Skytteforening Å3 166.000 166.000 Hovedskydning
131072 Jeppe Ersgaard Jellinge Varde Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
145920 Reidar Laulund Outrup Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
145923 Jim Nygaard Varde Skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
145921 Mads Nygaard Varde Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
145922 Signe Nygaard Varde Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
145924 Jacob S. L. Thiesen Varde Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
145925 Rasmus E. Simonsen Varde Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
145926 Ebbe Christoffer Smidt - Petersen Varde Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
145927 Jørgen R. Nielsen Varde Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
145919 Svend Winkler Varde Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
145934 Sarah Iversen Bramming Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
145933 Mathias Bloch Johannesen Bramming Skytteforening BK4 151.000 151.000 Hovedskydning
145932 Lucas Madsen Bramming Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
145931 Mathilde Johannesen Bramming Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 174.000 174.000 Hovedskydning
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
145066 Elena Trøjborg Thomsen Brørup Skyttekreds BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
145067 Elias Trøjborg Thomsen Brørup Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
92541 Tommi Trøjborg Brørup Skyttekreds Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
143023 Patrick Heelsberg Baagøe Brørup Skyttekreds BK4 133.000 133.000 Hovedskydning
142982 Benjamin Heelsberg Baagøe Brørup Skyttekreds BK4 149.000 149.000 Hovedskydning
144643 Gustav Bach Buckhøj Brørup Skyttekreds BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
145065 Palle Fjord Thomsen Brørup Skyttekreds Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
144427 Jacob Fredslund-Andersen Brørup Skyttekreds BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
145064 Britta Trøjborg Brørup Skyttekreds Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
145195 Lasse Marius Dahm Jepsen Brørup Skyttekreds Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
145196 Mikkel Lysholt Jensen Brørup Skyttekreds Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
127989 Heidi Nielsen Brørup Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
145031 Johnny Trøjborg Brørup Skyttekreds Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
142582 Eline Nikolajsen Brørup Skyttekreds Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
145197 Sofia Nymann Beck Brørup Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
145198 Emilie Jensen Brørup Skyttekreds J2 187.000 187.000 Hovedskydning
142605 Carsten Ølgod Brørup Skyttekreds SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
143926 Buster Molin Brørup Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
144644 Torsten Bergholt Bach Brørup Skyttekreds FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
125561 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
142583 Amalie Christine Pedersen Brørup Skyttekreds FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
140752 Anton B. Madsen Outrup Skytteforening BK4 163.000 163.000 Hovedskydning
130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening ST3 167.000 167.000 Hovedskydning
34100 Løkke Laijla Terkelsen Grindsted Skyttekreds Å2 175.000 175.000 Hovedskydning
144227 Michael Bechmann Grindsted Skyttekreds Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
145962 Asger Nielsen Ølgod Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
143904 Magnus Paarup Skads Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
145217 Villum Nordensgaard Mathiasen Skads Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
112918 Kenneth Røn Skads Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
145218 Søren Mathiasen Skads Skytteforening ST3 171.000 171.000 Hovedskydning
40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
136529 Jens Tangaa Skads Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
139539 Finn Storm Olsen Skads Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
40998 Claus Andersen Skads Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
144275 William Knudsen Skads Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
137347 Mille Tangaa Skads Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
145219 William Siedentopp Skads Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
145247 Anakin Ølholm Villadsen Skads Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Esbjerg Skyttekreds ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
135688 Arne Sørensen Gesten Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
135689 Benjamin Grünzig Gesten Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
135690 Bent Kristensen Gesten Skytteforening FRI 180.000 180.000 Hovedskydning
146545 Birger S. Hansen Gesten Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
135691 Bjarne Paarup Gesten Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
135711 Hans Sterup Gesten Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
135713 Harald Hansen Gesten Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
135715 Henning Robert Hansen Gesten Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
140927 Holger Svendsen Gesten Skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
135717 Ib Sandfeld Gesten Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
135720 Jørn Ladegaard Gesten Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
135721 Karl Friis Gesten Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
135722 Knud Vejen Jensen Gesten Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
135729 Ole Jensen Gesten Skytteforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
135725 Ole Teilmann Gesten Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
137707 Ove Nielsen Gesten Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
83040 Jørgen L. Hansen Gesten Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
131760 Ole Clausen Gesten Skytteforening SE3 175.000 175.000 Hovedskydning
137701 Tonje Liv Viking Gesten Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
129373 Ulla Clausen Gesten Skytteforening SE3 176.000 176.000 Hovedskydning
132479 Elias Lykke Christensen Gesten Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
143788 Isak Rasmussen Gesten Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
136602 Anne Bøje Gesten Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
145488 Oliver O. D. Dam Gesten Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
145489 Alec Randall-Clausen Gesten Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning

Til toppen