4. Vinterturnering 2021-2022 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
145667 Veronica Møller Ribe Skyttekreds FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
143405 Kristian Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
145249 Max Hendry-Kristensen Sdr. Omme Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
145156 Kathrine Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
145838 Willads Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
145837 Magne Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
142971 Mathias Overgaard Mouritsen Sdr. Omme Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
146038 Magnus Bech Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
147089 Maja Bech Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening ST3 168.000 168.000 Hovedskydning
144293 Kiara Tilbury Varde Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
126782 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
103038 Malthe Fogh Sillesen Alslev Skytteforening Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
121179 Sofie Vibe Sørensen Alslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
145411 Frida Vibe Sørensen Alslev Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
145417 Ane Fredensborg Sølbeck Alslev Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
101235 Christine Jensen Alslev Skytteforening Å2 182.000 182.000 Hovedskydning
135004 Inez Idun Sadiku-Sveigaard Alslev Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
138625 Sverre Ravn Andersen Alslev Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
139307 Sander Johannsen Alslev Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
139296 Anna Puggard Alslev Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
139303 Unik Bocksch Duedal Andersen Alslev Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
139300 Noah Andreas Mikkelsen Alslev Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
145239 Nikoline Kathrine Bøgh Tosti Alslev Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
142790 Freya Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
142788 Mads Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
145237 Sofie Schjødt Jespersen Alslev Skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
142782 Christian Silas Andersen Alslev Skytteforening BK3 150.000 150.000 Hovedskydning
145231 Mille Lousø Andersen Alslev Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
145238 Rasmus Alexander Bøgh Tosti Alslev Skytteforening BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
142787 Sebastian Skaaning Harreby Alslev Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
142807 Ronja Bønnelykke Christensen Alslev Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
145225 Aya Øllgaard Bloch Alslev Skytteforening BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
145224 Aya Sofie Petersen Alslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
145230 Markus Overgaard Pallesen Alslev Skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
145226 Charlie Storkehave Alslev Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
145234 Solveig Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
145235 Valle Ravn Andersen Alslev Skytteforening BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
145236 Vige-Nohr Liljegren Lambertsen Alslev Skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
145228 Ida Sofie Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
145222 Alan Nowak Alslev Skytteforening BK3 159.000 159.000 Hovedskydning
145223 Alexander Leif Mikkelsen Alslev Skytteforening BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
145233 Oliver Rinddal Andersen Alslev Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
145232 Oliver Helle Iversen Alslev Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
146227 Flemming Arndal Ibsen Nyvest Skytteforening FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 176.000 176.000 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
146773 Cecilie Morgenstern Ribe Skyttekreds J2 200.000 200.000 Hovedskydning
145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
138410 Finn F. Broe Schmidt Ribe Skyttekreds FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
146603 Miranda Van Tuli Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 174.000 174.000 Hovedskydning
143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
143198 Cecilia Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
143196 Noah Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds J2 187.000 187.000 Hovedskydning
136332 Jasmina Kjøgx Holsted Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
142095 Mette-Marie Nielsen Holsted Skyttekreds FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
143857 Ida Muxoll Holsted Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
143109 Samuel G. Cummins Brørup Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
125561 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds SE2 173.000 173.000 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
145503 Bente Winther Brørup Skyttekreds FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
145196 Mikkel Lysholt Jensen Brørup Skyttekreds Å2 183.000 183.000 Hovedskydning
145195 Lasse Marius Dahm Jepsen Brørup Skyttekreds Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
145187 Jorn Kortleve Ølgod Skytteforening J2 164.000 164.000 Hovedskydning
145548 Asmus Bergmann Ølgod Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 156.000 156.000 Hovedskydning
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
145516 Bertram Arge Egebjerg Bramming Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning

Til toppen