Præmieskydning Thisted Skyttekreds (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 197.000 197.000 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 197.000 197.000 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 191.000 191.000 Mesterskab
140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.000 196.000 Mesterskab
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.000 195.000 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J2 193.000 193.000 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J2 193.000 193.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 191.000 191.000 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Mesterskab
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds BK3 200.000 200.000 Mesterskab
142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK3 195.000 195.000 Mesterskab
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening ST3 199.000 199.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening ST3 198.000 198.000 Mesterskab
146385 Ida Prior Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
146385 Ida Prior Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK3 197.000 197.000 Mesterskab
144953 Søren Olesen Holmen Vodskov Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
144953 Søren Olesen Holmen Vodskov Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab

Til toppen