Næstved Skf. luftstævne 2021 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 185.000 185.000 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening ST3 174.000 174.000 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 191.000 191.000 Mesterskab
55866 Mogens Kristiansen Næstved Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST3 194.000 194.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST3 194.000 194.000 Mesterskab
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST3 181.000 181.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
145937 Jørgen Skov Jørgensen Næstved Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
145937 Jørgen Skov Jørgensen Næstved Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å2 200.000 200.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK1 191.000 191.000 Mesterskab
131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
145808 Silas Welding Selch Næstved Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145808 Silas Welding Selch Næstved Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
145809 Malthe Hansen Næstved Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
145809 Malthe Hansen Næstved Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
101371 Ben Oliver Sancoeur Næstved Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
101371 Ben Oliver Sancoeur Næstved Skytteforening SE2 198.000 198.000 Mesterskab
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
55866 Mogens Kristiansen Næstved Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 198.000 198.000 Mesterskab
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
137325 Jens Peter Frost Næstved Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
137325 Jens Peter Frost Næstved Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE1 191.000 191.000 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Næstved Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
55915 Lasse Rogert Pedersen Næstved Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST3 172.000 172.000 Mesterskab
93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab

Til toppen