| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 196/09 198/09 394/18

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening 195/06 191/07 386/13

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening 200/14 200/14 400/28
2 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 194/04 195/05 389/09

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening 192/08 194/05 386/13
2 130623 Birgitte Christiansen Faxe Skytteforening 194/04 191/03 385/07

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening 191/02 195/03 386/05
2 130625 Jesper I. Pedersen Faxe Skytteforening 193/03 187/04 380/07
3 130622 Anders Christiansen Faxe Skytteforening 188/04 189/01 377/05
4 130624 Dorte Pedersen Faxe Skytteforening 183/03 187/03 370/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening 195/06 195/04 390/10
2 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening 192/02 196/03 388/05
3 55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening 187/04 192/04 379/08

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening 198/07 199/09 397/16
2 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 195/07 194/06 389/13
3 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 189/05 196/09 385/14
4 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 187/03 190/07 377/10
5 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening 185/03 188/03 373/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 130626 Klaus Pedersen Faxe Skytteforening 189/03 191/03 380/06
2 126535 karen anthonsen Faxe Skytteforening 189/02 187/02 376/04
3 56807 Bjarne Larsen Faxe Skytteforening 184/00 183/02 367/02

Riffel, 15m - Klasse J2

1 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 196/09

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening 195/06

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening 200/14
2 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 194/04

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 130623 Birgitte Christiansen Faxe Skytteforening 194/04
2 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening 192/08

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 130625 Jesper I. Pedersen Faxe Skytteforening 193/03
2 102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening 191/02
3 130622 Anders Christiansen Faxe Skytteforening 188/04
4 130624 Dorte Pedersen Faxe Skytteforening 183/03

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening 195/06
2 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening 192/02
3 55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening 187/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening 198/07
2 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 195/07
3 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 189/05
4 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 187/03
5 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening 185/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 130626 Klaus Pedersen Faxe Skytteforening 189/03
2 126535 karen anthonsen Faxe Skytteforening 189/02
3 56807 Bjarne Larsen Faxe Skytteforening 184/00

Til toppen