Omegnsturnering Skanderborg-Stilling (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122793 Jonas Thykjær Schmidt Beder-Malling Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
145486 Samuel Hjortsbjerg Morell VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
139368 Simon Klitgaard Mogensen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 179.000 179.000 Hovedskydning
129920 Mikkel Sarinelli Mortensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
143535 Laura Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 187.000 187.000 Hovedskydning
123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup Å3 198.000 198.000 Hovedskydning
141156 Mads Christian Frausing VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
139469 Marley Aaby Ry-Emborg Skytteforening BK2 179.000 179.000 Hovedskydning
139466 Magnus Hvass Pedersen Ry-Emborg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
139467 Jannik Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
145442 Mikkel Rothmann Blois Ry-Emborg Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
145512 Hector Hornsleth Kirk Ry-Emborg Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
145443 Noa Le Fevre Ry-Emborg Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
145439 Albert Thisted Stobbe Ry-Emborg Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
142750 Casper Kronborg Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 160.000 160.000 Hovedskydning
144919 Alma Karen Kragelund Pade Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
145177 Monique Kjeldmann Madsen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 171.000 171.000 Hovedskydning
139973 Amalie Guldmann Haurum Galten Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
142179 Kasper Guldmann Haurum Galten Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145479 Ena wejse Madsen Galten Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
136762 Rune Kjeldahl Lassen Galten Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
134934 Thomas Søndergård Kejser Skytteklubben DSB/ASF BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145370 Conrad R. Andersen Skytteklubben DSB/ASF BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
145044 Loke Leth Ry Lindek Skytteklubben DSB/ASF BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF J1 194.000 194.000 Hovedskydning
141507 Oliver Plumb Skytteklubben DSB/ASF BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
141845 Maja Thykjær Fogh Postens Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
141844 Thea Thykjær Fogh Postens Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
141477 Rasmus Bugge Postens Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
130810 Savannah Busk Postens Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
99922 Viola Røjel Postens Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
145546 Viktor Lindemark Pedersen Beder-Malling Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning

Til toppen