Kongsted ÅBEN Call. 22 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Korsør Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Korsør Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
133516 Lisbeth Helstrup Korsør Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Korsør Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
143239 Sigfus Junge Nyvest Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
143239 Sigfus Junge Nyvest Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST2 193.000 193.000 Mesterskab
140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å3 198.000 198.000 Hovedskydning
140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å3 198.000 198.000 Mesterskab
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening SE3 184.000 184.000 Mesterskab
146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
146613 Daniel Lund Pauch Kongsted Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
146613 Daniel Lund Pauch Kongsted Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening SE1 187.000 187.000 Hovedskydning
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening SE1 187.000 187.000 Mesterskab
144615 Samuel Buck Kristoffersen Kongsted Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
144615 Samuel Buck Kristoffersen Kongsted Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
109735 Rasmus Dalgaard Larsen Næstved Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Larsen Næstved Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK4 179.000 179.000 Mesterskab
141096 Sofus Ringsing Nykøbing F. Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
141096 Sofus Ringsing Nykøbing F. Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
119196 Ole Nielsen Kongsted Skytteforening SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
119196 Ole Nielsen Kongsted Skytteforening SE3 181.000 181.000 Mesterskab
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE3 191.000 191.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST2 188.000 188.000 Mesterskab
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
146711 Aske Hammeken Kongsted Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
146711 Aske Hammeken Kongsted Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
146712 Liva Barth Hansen Kongsted Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
146712 Liva Barth Hansen Kongsted Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST2 178.000 178.000 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST2 180.000 180.000 Mesterskab
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST3 190.000 190.000 Mesterskab
144826 Frederik Stender Nyvest Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
144826 Frederik Stender Nyvest Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
139847 Per Kjøller Hansen Nyvest Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
139847 Per Kjøller Hansen Nyvest Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab

Til toppen