| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening 200/15
2 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 200/08
3 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 200/06
4 140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening 198/09
5 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds 198/06
6 139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening 190/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening 200/11
2 141336 Matilde Nielsen Samsø Skytteforening 199/10
3 139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 194/03
4 135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening 190/03
5 139469 Marley Aaby Ry-Emborg Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening 192/04
1 143434 Anton Christensen Ry-Emborg Skytteforening 192/04
3 139466 Magnus Hvass Pedersen Ry-Emborg Skytteforening 190/06
4 143435 Thue Hollerup Frost Ry-Emborg Skytteforening 189/04
5 139467 Jannik Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening 183/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 129494 Oliver Bødtker Midtdjurs skytteforening 198/10
2 145565 Nicolai Langborg Moll Midtdjurs skytteforening 197/09
3 145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening 197/08
4 145393 Ellen Grossniklaus Larsen Samsø Skytteforening 193/09
5 145512 Hector Hornsleth Kirk Ry-Emborg Skytteforening 186/02
5 141980 Stella Rahbek Strunge Ry-Emborg Skytteforening 186/02
7 145442 Mikkel Rothmann Blois Ry-Emborg Skytteforening 184/01
8 145439 Albert Thisted Stobbe Ry-Emborg Skytteforening 182/04
9 145443 Noa Le Fevre Ry-Emborg Skytteforening 182/02
10 145253 Lasse Bang Vestergaard Randers Skyttekreds 175/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Samsø Skytteforening 200/13
2 120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening 200/06
3 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 199/10
4 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 199/09
5 135085 Max Nøkleby Rønde Samsø Skytteforening 199/06
5 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 199/06

Riffel, 15m - Klasse J2

1 120929 Tobias Godske Højgaard Samsø Skytteforening 198/04
2 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 197/07
3 129579 Caroline Baatrup Blok Skanderborg-Stilling Skytteforening 192/06
4 125419 Markus Højegaard Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 190/05
5 139471 Oliver Bjørn Olesen Ry-Emborg Skytteforening 189/03
6 135354 Ruben Van der Maat Ry-Emborg Skytteforening 186/04
7 135352 Johan Otto Bøggild Ry-Emborg Skytteforening 185/03
8 145177 Monique Kjeldmann Madsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 183/01
9 142750 Casper Kronborg Skanderborg-Stilling Skytteforening 169/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 196/07

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening 190/01
2 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds 188/01
3 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening 187/00
4 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 184/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds 189/04
2 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening 187/03
3 25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 200/13
2 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds 200/12
3 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 199/12
4 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Samsø Skytteforening 199/11
5 95494 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 199/09
5 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 199/09
7 17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds 199/07
8 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 199/06
9 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 199/05
10 75845 Kristian Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 198/12
11 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds 197/07
12 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 196/04
13 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening 194/07
13 23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening 194/07

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds 199/12
2 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening 198/07
3 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 198/03
4 126789 Jesper G Christensen Midtdjurs skytteforening 196/05
5 117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening 192/07

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 144127 Thomas Lykke Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening 200/11
2 145018 Michelle Schultz Lundberg Skanderborg-Stilling Skytteforening 199/09
3 144142 Keld Lykke Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening 199/07
4 132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening 196/07
5 142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 194/03
6 144158 Johnny Leon Behrenthz Randers Skyttekreds 188/03

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 200/10
1 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 200/10
3 140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF 200/07
4 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF 199/14
5 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub 199/10
6 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF 199/07
7 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub 199/06
8 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 198/04
9 73443 Per Kjærsgård Sørensen Skytteklubben DSB/ASF 196/09
10 18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds 196/05
11 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 195/04
12 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 194/06
13 142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening 192/07

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 198/04
2 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub 193/05
3 25894 Jørgen Byskov Århus Riffelskytte klub 193/01

Til toppen