| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 200/12
2 140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening 200/08
3 141336 Matilde Nielsen Samsø Skytteforening 199/07
4 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 199/06
5 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds 198/09
6 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 198/04
7 133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening 197/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening 197/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening 199/05
2 137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening 198/06
2 145565 Nicolai Langborg Moll Midtdjurs skytteforening 198/06
4 146470 Sophie Langborg Moll Midtdjurs skytteforening 196/03
5 129494 Oliver Bødtker Midtdjurs skytteforening 196/01
6 145253 Lasse Bang Vestergaard Randers Skyttekreds 173/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 200/11
2 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 199/07
3 120447 Viktoria Jensen Samsø Skytteforening 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 200/06
2 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 197/04
3 120929 Tobias Godske Højgaard Samsø Skytteforening 197/03
4 120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening 197/02
5 135085 Max Nøkleby Rønde Samsø Skytteforening 189/04

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Samsø Skytteforening 194/05
2 25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening 192/01
3 94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening 189/02
4 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening 183/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 198/07
2 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Samsø Skytteforening 197/05
3 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening 197/04
4 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 196/05

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening 198/07
2 132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening 198/03
3 126789 Jesper G Christensen Midtdjurs skytteforening 197/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF 200/10
2 111954 Poul Sjøstedt Skytteklubben DSB/ASF 199/09
3 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 199/07
3 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 199/07
5 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF 199/05
6 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 198/05
7 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 198/04
7 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub 198/04
9 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 198/03
10 18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds 197/07
11 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub 196/08
12 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub 195/02
13 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 194/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF 200/07
2 142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening 194/10
3 25894 Jørgen Byskov Århus Riffelskytte klub 186/02

Til toppen