DM Kvalifikation 1. Runde DGI Østjylland (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
111954 Poul Sjøstedt Skytteklubben DSB/ASF SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE2 200.000 200.000 Hovedskydning
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
25894 Jørgen Byskov Århus Riffelskytte klub SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
145253 Lasse Bang Vestergaard Randers Skyttekreds BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds J2 200.000 200.000 Hovedskydning
134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
145565 Nicolai Langborg Moll Midtdjurs skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
129494 Oliver Bødtker Midtdjurs skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
126789 Jesper G Christensen Midtdjurs skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
146470 Sophie Langborg Moll Midtdjurs skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Samsø Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Samsø Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
135085 Max Nøkleby Rønde Samsø Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Samsø Skytteforening ST3 194.000 194.000 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
141336 Matilde Nielsen Samsø Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Samsø Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen