Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DGI Fyn holdturnering vinter 2021-22Runde A (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Fyn
Alle foreninger
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Faaborg Skytteforening
Horne Skytteforening
Kullerup/Refsvindinge If.
Kværndrup Idrætsforening
Lunde Sg&I
Middelfart Skytteforening
Nyborg Skytteforening
Ollerup Skytteforening
Otterup Skytteforening
Paarup Skytteforening
Sdr. Nærå Skytteforening
Særslev Skytteforening
Sødinge Skytteforening
Tommerup Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
134656
Folmer Timotheussen
Ollerup Skytteforening
Å3
175.000
175.000
Hovedskydning
138214
Silas Bæk Torpegaard
Ollerup Skytteforening
Å3
179.000
179.000
Hovedskydning
145072
Christian Brinch Lauridsen
Ollerup Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
145073
Nicholai Spang Petersen
Ollerup Skytteforening
J2
177.000
177.000
Hovedskydning
136634
Mathias Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
142928
Luis Kloster
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
121552
Mikkel Therkildsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
142595
Lukas Grønbæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
145811
Merle Vennerstrøm
Særslev Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
145811
Merle Vennerstrøm
Særslev Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
141435
Mikkel Bøllingtoft Justesen
Særslev Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
141435
Mikkel Bøllingtoft Justesen
Særslev Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
128992
Tue Søndergaard-Andersen
Særslev Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
128992
Tue Søndergaard-Andersen
Særslev Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
46977
Mette Rasmussen
Ollerup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
122573
Mads Gammelgård
Ollerup Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
112994
Vagn Erik Madsen
Ollerup Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
142730
Sasja Frisk
Ollerup Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Hovedskydning
139276
Kristian Kunkel
Ollerup Skytteforening
Å3
179.000
179.000
Hovedskydning
131046
Martin G. Månsson
Ollerup Skytteforening
Å3
185.000
185.000
Hovedskydning
142662
Rasmus Holst Quistgaard
Ollerup Skytteforening
Å3
194.000
194.000
Hovedskydning
139548
Kenni Andersen
Ollerup Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
121230
Kim Aalund
Særslev Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
53723
Mikkel Villadsen
Særslev Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
102794
Emil R. Olesen
Særslev Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
102795
Rasmus R. Olesen
Særslev Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
48198
Henning Steffensen
Horne Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
47955
Signe Steffensen
Horne Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
129084
Ejgil Jensen
Horne Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
112816
Bernhard Hansen
Særslev Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
112816
Bernhard Hansen
Særslev Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
49486
Vang Jarl
Særslev Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
110371
Ove Guldager Pedersen
Særslev Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
110371
Ove Guldager Pedersen
Særslev Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
52481
Torben S. Nielsen
Særslev Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
52481
Torben S. Nielsen
Særslev Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
49222
Niels Barlebo
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
49092
Jens E. Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
49092
Jens E. Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
49316
John Iversen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
49588
Kurt Wulff
Særslev Skytteforening
SE3
186.000
186.000
Hovedskydning
46082
Børge Andersen
Nyborg Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
80825
Ib Nedergaard
Nyborg Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
90755
Bent Larsen
Nyborg Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
136869
Torben Bergholdt
Nyborg Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
131776
Emilie Middelbo Andersen
Faaborg Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
144321
Thea Villebro
Faaborg Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
145019
Bjørn Bregendahl
Faaborg Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
144625
Jess Tolderlund Ross
Faaborg Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
146045
Mads Tolderlund
Faaborg Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
144623
Malene Middelbo Andersen
Faaborg Skytteforening
BK4
163.000
163.000
Hovedskydning
146315
Sebastian K. Andersen
Faaborg Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
146318
Emilie K. Andersen
Faaborg Skytteforening
BK4
123.000
123.000
Hovedskydning
130354
Karen Buch-Olsen
Faaborg Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
144624
Leila Tolderlund
Faaborg Skytteforening
Å3
196.000
196.000
Hovedskydning
145841
Eva Andersen
Faaborg Skytteforening
Å3
182.000
182.000
Hovedskydning
104191
Kirsten Simonsen
Faaborg Skytteforening
Å3
189.000
189.000
Hovedskydning
48231
Erling Jørgensen
Faaborg Skytteforening
SE3
180.000
180.000
Hovedskydning
48094
Lars Østergaard
Faaborg Skytteforening
SE2
184.000
184.000
Hovedskydning
47997
Ole Madsen
Faaborg Skytteforening
SE3
170.000
170.000
Hovedskydning
47043
Karen Sparrewath
Faaborg Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
48012
Niels Hansen
Faaborg Skytteforening
SE3
171.000
171.000
Hovedskydning
133307
Flemming Buch
Faaborg Skytteforening
FRI
199.000
199.000
Hovedskydning
133312
Peder Thomsen
Faaborg Skytteforening
FRI
192.000
192.000
Hovedskydning
136713
Arne Lund
Faaborg Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
136713
Arne Lund
Faaborg Skytteforening
SE3
192.000
192.000
Mesterskab
46904
Sv. Aa. Sparrewath
Faaborg Skytteforening
SE3
185.000
185.000
Hovedskydning
145721
Rasmus Birkholm
Faaborg Skytteforening
FRI
200.000
200.000
Hovedskydning
133310
Jørn Jessen
Faaborg Skytteforening
FRI
192.000
192.000
Hovedskydning
139105
Frida Jørgensen
Middelfart Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
140288
Daniel H. F. Jensen
Middelfart Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
140287
Casper Bundgaard Mayer
Middelfart Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
145862
Kasper Johansen
Middelfart Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
141125
Noah Elmelund
Otterup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
135947
Jonas Schmidt Kjøller
Otterup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
134815
Nicolas Larsen
Otterup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
141612
Anton Bach Lauridsen
Otterup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
132129
Kenneth Lindholm Petersen
Ollerup Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
46484
John Storm Hansen
Ollerup Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
144978
Rie Theisen
Ollerup Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
143561
Lui Haas Jensen
Ollerup Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
122878
Conrad Ejsing Sørensen
Paarup Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
133259
Anton Westergaard
Paarup Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
134788
Sebastian Vestergaard
Paarup Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
144967
Kertil Jensen
Paarup Skytteforening
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
139355
Tobias Birch
Paarup Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
127368
Aleksander From Nielsen
Paarup Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
133254
Emma Baggesgaard Hansen
Paarup Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
145805
Holger Weidenhof
Paarup Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
52603
Jes Nygaard Larsen
Paarup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
124595
Laura Hansen
Paarup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
98483
Rune B. Pedersen
Paarup Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
122880
Toby Giesmann
Paarup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
52805
Steen Hansen
Paarup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
52601
Jette K. Larsen
Paarup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
51506
Andreas Holgersen
Paarup Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
52376
Michael Fogh
Paarup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
128667
Sebastian Jensen
Horne Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
135317
Lukas Kling Larsen
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
141547
Paw Schaumann
Horne Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
144969
William Brydegaard Breum
Horne Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
48025
Morten Laursen
Horne Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Hovedskydning
86197
Thor Kortegård Pedersen
Horne Skytteforening
ST3
186.000
186.000
Hovedskydning
47395
Jesper Eckardt
Horne Skytteforening
ST2
190.000
190.000
Hovedskydning
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
ST3
189.000
189.000
Hovedskydning
48169
Jens Helding
Horne Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
126871
Christina Ehrhorn
Horne Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
129894
Jakob Rosenkjær
Horne Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
128747
Julie S. Kjøller
Otterup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
138432
Sofia Christiansen
Otterup Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
138431
Maja Christiansen
Otterup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
46813
Christian Hansen
Sødinge Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
90304
Christian Larsen
Sødinge Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
145292
Sara Bryld
Sødinge Skytteforening
Å3
190.000
190.000
Hovedskydning
101910
Ida Baadegaard
Sødinge Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Hovedskydning
113869
Christian Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
49818
Randi Lisborg Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
49818
Randi Lisborg Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
49743
Martin Munksgaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
114405
Laura Langkjær-Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
135227
Kjeld Nielsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
49725
Niels Jus. Pedersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
130536
Leo Loubjerg Hansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
50469
Jens Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
49799
Anders Mortensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
131817
Jørgen Eskildsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ST3
164.000
164.000
Hovedskydning
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ST1
195.000
195.000
Hovedskydning
126288
Mathias Thomsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
132346
Amalie Kold Lebæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
47939
Susanne Trolle Pedersen
Horne Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
101762
Poul Erik Christensen
Horne Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
47932
Søren G. Pedersen
Horne Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
48293
Bent Ove Hansen
Horne Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
146173
Jonathan Holbæk Pedersen
Kullerup/Refsvindinge If.
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
143959
Arthur Reinhart
Kullerup/Refsvindinge If.
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
146171
Frederik Holmsted Henriksen
Kullerup/Refsvindinge If.
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
146174
Anton Svop
Kullerup/Refsvindinge If.
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
49642
Helge Larsen
Særslev Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
49614
John Guld
Særslev Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
49348
Helle Jørgensen
Særslev Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
49644
Hans Otto Rasmussen
Særslev Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
128951
Bente Rasmussen
Særslev Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
144449
Knud Ejler Andersen
Særslev Skytteforening
SE3
183.000
183.000
Hovedskydning
144450
Pia Andersen
Særslev Skytteforening
Å2
188.000
188.000
Hovedskydning
112359
René L. Andersen
Kværndrup Idrætsforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
112360
Kristian L. Andersen
Kværndrup Idrætsforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
46993
Lykke Jørgensen
Kværndrup Idrætsforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
123597
Ulrik Karlskov
Kværndrup Idrætsforening
Å3
188.000
188.000
Hovedskydning
124558
Jan Andersen
Tommerup Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Hovedskydning
120121
Peter Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
91738
Susanne Højbjerg
Tommerup Skytteforening
Å3
184.000
184.000
Hovedskydning
94795
Anna Skade Nielsen
Særslev Skytteforening
ST1
200.000
200.000
Hovedskydning
49522
Poul H. Jørgensen
Særslev Skytteforening
ST2
181.000
181.000
Hovedskydning
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Særslev Skytteforening
ST1
196.000
196.000
Hovedskydning
142024
Vitus Mercury Corleoni
Ollerup Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
142661
Danni Frisk Jensen
Ollerup Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
143870
Sara Wiggers
Ollerup Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
140901
Caroline Petersen
Ollerup Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
142150
Linus Laugesen
Nyborg Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
145940
Neya Nielsen
Nyborg Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
146390
Freya Mohr
Nyborg Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
139510
My Emilie Storm
Nyborg Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
143856
Mads Svane
Sdr. Nærå Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
146330
Viktor Klausen
Sdr. Nærå Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
143849
Merle Pedersen
Sdr. Nærå Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
143850
Harald Egeberg
Sdr. Nærå Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
137988
Kurt Riemann Poulsen
Sdr. Nærå Skytteforening
FRI
188.000
188.000
Hovedskydning
146334
Betti Jørgensen
Sdr. Nærå Skytteforening
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
146335
Annie Jensen
Sdr. Nærå Skytteforening
FRI
187.000
187.000
Hovedskydning
143853
Jonas Larsen
Sdr. Nærå Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
143854
Emil Bidstrup
Sdr. Nærå Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Hovedskydning
146331
Simon Smeltvig
Sdr. Nærå Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
146332
Marcus Knudsen
Sdr. Nærå Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
137627
Tanja Volynets
Særslev Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
146382
Anton Madsen
Særslev Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
139883
Malou Sundekilde
Særslev Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
125478
Alexander Holmstrøm Aalund
Særslev Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
89632
Niels Ove Pedersen
Lunde Sg&I
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
89632
Niels Ove Pedersen
Lunde Sg&I
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
46479
Keld Jørgensen
Lunde Sg&I
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
46479
Keld Jørgensen
Lunde Sg&I
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
145297
Karla B. Petersen
Lunde Sg&I
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
138597
Iben Hoppe
Lunde Sg&I
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
138597
Iben Hoppe
Lunde Sg&I
BK2
176.000
176.000
Mesterskab
96592
Torben Pedersen
Lunde Sg&I
SE3
186.000
186.000
Hovedskydning
46334
Knud Christensen
Lunde Sg&I
SE3
178.000
178.000
Hovedskydning
46377
Frode Nielsen
Lunde Sg&I
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
46327
Mads Pedersen
Lunde Sg&I
Å3
189.000
189.000
Hovedskydning
143281
Andreas Bøgh Mølgard-Andersen
Lunde Sg&I
Å3
192.000
192.000
Hovedskydning
125379
Karsten Uglebjerg
Lunde Sg&I
Å3
188.000
188.000
Hovedskydning
142478
Frida Marie Buter Petersen
Lunde Sg&I
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
142478
Frida Marie Buter Petersen
Lunde Sg&I
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
136911
Erik Rasmussen
Lunde Sg&I
FRI
185.000
185.000
Hovedskydning
110010
Astrid Sofie Uglebjerg
Lunde Sg&I
ST3
186.000
186.000
Hovedskydning
145104
Janne Dam Hansen
Lunde Sg&I
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
142892
Sarah Dam Hansen
Lunde Sg&I
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
132412
Klara Hovgaard
Lunde Sg&I
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
134643
Magnus Salomonsen
Lunde Sg&I
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
146162
Nicoline Andersen
Lunde Sg&I
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
138480
Caroline Struve
Lunde Sg&I
BK3
164.000
164.000
Hovedskydning
145105
Hugo Toräng
Lunde Sg&I
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
Til toppen