DGI Fyn holdturnering vinter 2021-22Runde A (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening Å2 175.000 175.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
110111 Mads Emil Larsen Ollerup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
144449 Knud Ejler Andersen Særslev Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
49599 Kay Ole Veber Larsen Særslev Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
49484 Aase Guld Særslev Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen