SuperBrugsen Vodskov Skytteforening 15m riffelstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
145626 Nonni Thiel Knudsen Vodskov Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
145626 Nonni Thiel Knudsen Vodskov Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
145189 Lars Knudsen Vodskov Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
145189 Lars Knudsen Vodskov Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 192.000 192.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 193.000 193.000 Mesterskab
125983 Helle Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
125983 Helle Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 190.000 190.000 Mesterskab
139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
145605 Michael Alexander Birk Kunnerup Vodskov Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
145605 Michael Alexander Birk Kunnerup Vodskov Skytteforening Å3 187.000 187.000 Mesterskab
144953 Søren Olesen Holmen Vodskov Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
144953 Søren Olesen Holmen Vodskov Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 199.000 199.000 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 199.000 199.000 Mesterskab
142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.000 196.000 Mesterskab
146385 Ida Prior Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
146385 Ida Prior Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK4 194.000 194.000 Mesterskab
139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Mesterskab
138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab

Til toppen