LDM Riffel DGI Midt- og Vestjælland 2022 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Tuse Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Tuse Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening ST3 185.000 185.000 Mesterskab
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 191.000 191.000 Mesterskab
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.000 197.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.000 197.000 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 195.000 195.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 196.000 196.000 Mesterskab
137483 Silje Reiter Kirk Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 J2 193.000 193.000 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
145779 Hjalte Kinnerup Ringsted Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
145779 Hjalte Kinnerup Ringsted Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
146170 Sebastian B Keinicke Mullerup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
146170 Sebastian B Keinicke Mullerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
140772 Buster Markussen Jyderup Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
140772 Buster Markussen Jyderup Skytteforening J2 178.000 178.000 Mesterskab
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 188.000 188.000 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
128064 Ida Andersen Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
137483 Silje Reiter Kirk Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 J2 188.000 188.000 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 194.000 194.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 190.000 190.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
144152 Adam Folsing Tuse Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
144152 Adam Folsing Tuse Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST2 183.000 183.000 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST2 181.000 181.000 Hovedskydning
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
146500 Frigga Petersen Jyderup Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
146500 Frigga Petersen Jyderup Skytteforening BK4 176.000 176.000 Mesterskab
138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE3 180.000 180.000 Mesterskab
138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab
138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
140539 Jannick Olsen Høng Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
140539 Jannick Olsen Høng Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening BK3 173.000 173.000 Mesterskab
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
129307 Cebrina Laursen Høng Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
129307 Cebrina Laursen Høng Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
145508 Jeppe Linde Jensen Høng Skytteforening Å3 197.000 197.000 Hovedskydning
145508 Jeppe Linde Jensen Høng Skytteforening Å3 198.000 198.000 Mesterskab
140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 194.000 194.000 Mesterskab
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 197.000 197.000 Mesterskab
144459 Noah Aagaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
144459 Noah Aagaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 186.000 186.000 Mesterskab
146372 Magnus Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
146372 Magnus Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 197.000 197.000 Mesterskab
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 193.000 193.000 Mesterskab
147380 Marcus Bindslev Lunbeck Liin Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
147380 Marcus Bindslev Lunbeck Liin Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 188.000 188.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 177.000 177.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 195.000 195.000 Mesterskab
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
145707 Michael Osterwald-Lenum Skyttelauget Kgs. Lyngby Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
145707 Michael Osterwald-Lenum Skyttelauget Kgs. Lyngby Å3 192.000 192.000 Mesterskab
147242 Clara Dresler Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
147242 Clara Dresler Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
147476 Mie Lexi Nordstrøm Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
147476 Mie Lexi Nordstrøm Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
139621 Sabastian Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
139621 Sabastian Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
147477 Nicoline Nordstrøm Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 169.000 169.000 Hovedskydning
147477 Nicoline Nordstrøm Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 171.000 171.000 Mesterskab
147478 Julius Pilegaard Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 174.000 174.000 Hovedskydning
147478 Julius Pilegaard Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 178.000 178.000 Mesterskab
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
137388 Kristine Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
137388 Kristine Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 187.000 187.000 Mesterskab
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
141635 Adam Thomsen Glumsøegnens Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
141635 Adam Thomsen Glumsøegnens Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
144433 Laura Christensen Korsør Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
144433 Laura Christensen Korsør Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
145017 Oliver Johansen Korsør Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145017 Oliver Johansen Korsør Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening BK2 184.000 184.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 169.000 169.000 Mesterskab
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 186.000 186.000 Mesterskab
35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
125180 Mads Christian Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
125180 Mads Christian Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 167.000 167.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 171.000 171.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 187.000 187.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 180.000 180.000 Hovedskydning
141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab

Til toppen