Landsdelsturnering riffel 1. omgang (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST1 188.000 188.000 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST3 178.000 178.000 Mesterskab
134597 Kasper Sørensen Horsens Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
145193 Char-Li Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 190.000 190.000 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS J2 200.000 200.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
145082 Alma My Fragtrup Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
144659 Joshau Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145426 Willads Kirk Greve Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
144660 Jonas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen