15 M Holdturneringer 2021/2022 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
143911 Laust Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening BK3 162.000 162.000 Mesterskab
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 166.000 166.000 Mesterskab
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 178.000 178.000 Mesterskab
144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
145483 Simon Kell Weighert Jensen Trehøje Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 125.000 125.000 Mesterskab
145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
145840 Mads Andreas Bjerre Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 147.000 147.000 Mesterskab
145842 Konrad Galsgaard Kappel Trehøje Skytteforening BK3 124.000 124.000 Hovedskydning
145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 118.000 118.000 Mesterskab
143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 136.000 136.000 Mesterskab
143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 169.000 169.000 Mesterskab
146047 Sine Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening J2 180.000 180.000 Mesterskab
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
141296 Poul Åge Nielsen Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
141296 Poul Åge Nielsen Trehøje Skytteforening FRI 188.000 188.000 Mesterskab
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å1 189.000 189.000 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 193.000 193.000 Mesterskab
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
146411 Malte Sørensen Struer Skyttekreds BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
146411 Malte Sørensen Struer Skyttekreds BK3 164.000 164.000 Mesterskab
146410 Herman Stenland Struer Skyttekreds J2 155.000 155.000 Hovedskydning
146410 Herman Stenland Struer Skyttekreds J2 152.000 152.000 Mesterskab
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Mesterskab

Til toppen