15 M Holdturneringer 2021/2022 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening 2H 2 215.000 215.000 Hovedskydning
120379 Brian Højberg Videbæk Skytteforening 2H 3 206.000 206.000 Hovedskydning
107132 Leif Laugesen Videbæk Skytteforening 2H 3 215.000 215.000 Hovedskydning
107130 Kurt Stougaard Videbæk Skytteforening 2H 3 245.000 245.000 Hovedskydning
145157 Simon Nørbjerg Madsen Videbæk Skytteforening 2H 3 224.000 224.000 Mesterskab
145157 Simon Nørbjerg Madsen Videbæk Skytteforening 2H 3 253.000 253.000 Hovedskydning
125582 Henrik Nygaard Videbæk Skytteforening 2H 3 216.000 216.000 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK 248.000 248.000 Mesterskab
111540 Jesper Iversen Lemvig Skytteforening 1H 3 242.000 242.000 Hovedskydning
29389 Erik Nørgaard Lemvig Skytteforening 1H 2 264.000 264.000 Hovedskydning
94180 William Nørgård Lemvig Skytteforening 2H 2 276.000 276.000 Hovedskydning
29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening 2H 1 270.000 270.000 Hovedskydning
146467 Morten Snabe Lemvig Skytteforening 2H 3 226.000 226.000 Hovedskydning
137872 Uffe Sværke Lemvig Skytteforening 1H 3 245.000 245.000 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening 2H 3 217.000 217.000 Hovedskydning
29282 Ole Søndergaard Lemvig Skytteforening 1H 2 266.000 266.000 Hovedskydning
29195 Poul U. Kristensen Lemvig Skytteforening 1H 3 235.000 235.000 Hovedskydning
146466 Helene Flyvholm Lemvig Skytteforening 2H 3 178.000 178.000 Hovedskydning
137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening 1H 3 152.000 152.000 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK 274.000 274.000 Hovedskydning
145155 Philip Harboe Olsen Videbæk Skytteforening BK 109.000 109.000 Mesterskab
145155 Philip Harboe Olsen Videbæk Skytteforening BK 128.000 128.000 Hovedskydning
136889 Lars Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening 2H 3 200.000 200.000 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening 2H 2 268.000 268.000 Hovedskydning
36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening 2H 1 267.000 267.000 Hovedskydning
36158 Mourits Troldtoft Ørnhøj Skytteforening 2H 3 251.000 251.000 Hovedskydning
128543 Ida Marie Pindstofte Mejrup Skytteforening 1H 3 191.000 191.000 Hovedskydning
90661 Kenn Jørgensen Mejrup Skytteforening 2H 2 252.000 252.000 Finale
90661 Kenn Jørgensen Mejrup Skytteforening 2H 2 240.000 240.000 Mesterskab
90661 Kenn Jørgensen Mejrup Skytteforening 2H 2 247.000 247.000 Hovedskydning
90662 Benn Jørgensen Mejrup Skytteforening 2H 2 240.000 240.000 Finale
90662 Benn Jørgensen Mejrup Skytteforening 2H 2 246.000 246.000 Mesterskab
90662 Benn Jørgensen Mejrup Skytteforening 2H 2 247.000 247.000 Hovedskydning
84226 Anders Ravn Mejrup Skytteforening 1H 2 252.000 252.000 Finale
84226 Anders Ravn Mejrup Skytteforening 1H 2 249.000 249.000 Mesterskab
84226 Anders Ravn Mejrup Skytteforening 1H 2 249.000 249.000 Hovedskydning
36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening 2H 3 235.000 235.000 Hovedskydning
36181 Lennart Tipsmark Ørnhøj Skytteforening 2H 3 244.000 244.000 Hovedskydning
124062 John Tipsmark Ørnhøj Skytteforening 2H 3 230.000 230.000 Hovedskydning
145144 Hannelore Schultz Ørnhøj Skytteforening 2H 3 229.000 229.000 Hovedskydning
145810 Calle Mølgaard Krabbe Ørnhøj Skytteforening BK 227.000 227.000 Hovedskydning
146362 Andreas Brun Ørnhøj Skytteforening BK 217.000 217.000 Hovedskydning
145143 Tony Kjeld Schultz Ørnhøj Skytteforening 2H 3 251.000 251.000 Hovedskydning

Til toppen