Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
L2022 - Svendborg (Landsstævneprogram, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storstrømmen
DGI Bornholm
Alle foreninger
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Esbjerg Skyttekreds
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Greve Skytteforening
Haderslev Skyttekreds
Haderup Skytteforening
Hjørring Skytteforening
Horne Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Jelling fS
Karby Skyttekreds
Kullerup/Refsvindinge If.
Ornebjerg Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Roskilde Skytteforening
Rudkøbing Skyttekreds
Samsø Skytteforening
Silkeborg Skyttekreds
Stege Ndr. Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Trehøje Skytteforening
Vejle Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Videbæk Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Ørre Skytteforening
Østerlars Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
J/Å/SE
346.000
346.000
Hovedskydning
144835
Diana Madsen
Rudkøbing Skyttekreds
BK
276.000
276.000
Hovedskydning
101878
René Møller Maciejewski
Stege Ndr. Skytteforening
ST
278.000
278.000
Hovedskydning
55178
Lars Nøhr
Stege Ndr. Skytteforening
ST
274.000
274.000
Hovedskydning
55337
Kenneth Westergaard
Stege Ndr. Skytteforening
ST
267.000
267.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST
288.000
288.000
Hovedskydning
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
J/Å/SE
342.000
342.000
Hovedskydning
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
J/Å/SE
346.000
346.000
Hovedskydning
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
J/Å/SE
339.000
339.000
Hovedskydning
113675
Lisbeth Meldgaard
Esbjerg Skyttekreds
J/Å/SE
345.000
345.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
J/Å/SE
333.000
333.000
Hovedskydning
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
J/Å/SE
331.000
331.000
Hovedskydning
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
J/Å/SE
343.000
343.000
Hovedskydning
120802
Freya Kofoed
Samsø Skytteforening
J/Å/SE
345.000
345.000
Hovedskydning
120801
Palle Kofoed
Samsø Skytteforening
J/Å/SE
331.000
331.000
Hovedskydning
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
ST
257.000
257.000
Hovedskydning
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
ST
276.000
276.000
Hovedskydning
25221
Sanne Kristensen
Samsø Skytteforening
J/Å/SE
343.000
343.000
Hovedskydning
44255
Henning Knudsen
Haderslev Skyttekreds
J/Å/SE
334.000
334.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
J/Å/SE
328.000
328.000
Hovedskydning
41593
Ejgil Thuesen
Ribe Skyttekreds
J/Å/SE
323.000
323.000
Hovedskydning
31260
Rikke Mæng Ibsen
Ørre Skytteforening
ST
298.000
298.000
Hovedskydning
25978
Kim Mæng Ibsen
Ørre Skytteforening
ST
286.000
286.000
Hovedskydning
29799
Sara Aarup Birkjær
Haderup Skytteforening
J/Å/SE
339.000
339.000
Hovedskydning
31234
Arnold Clausen
Haderup Skytteforening
ST
252.000
252.000
Hovedskydning
27895
Lisbeth Philbert Larsen
Haderup Skytteforening
ST
284.000
284.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
ST
279.000
279.000
Hovedskydning
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
ST
270.000
270.000
Hovedskydning
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
ST
287.000
287.000
Hovedskydning
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
ST
285.000
285.000
Hovedskydning
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
ST
280.000
280.000
Hovedskydning
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
ST
291.000
291.000
Hovedskydning
107890
Mads-Emil Mogensen
Trehøje Skytteforening
ST
273.000
273.000
Hovedskydning
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
ST
285.000
285.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST
271.000
271.000
Hovedskydning
60395
Jette Karlsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST
250.000
250.000
Hovedskydning
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ST
283.000
283.000
Hovedskydning
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
J/Å/SE
338.000
338.000
Hovedskydning
121230
Kim Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
J/Å/SE
349.000
349.000
Hovedskydning
125478
Alexander Holmstrøm Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
J/Å/SE
343.000
343.000
Hovedskydning
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
ST
264.000
264.000
Hovedskydning
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
ST
291.000
291.000
Hovedskydning
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
J/Å/SE
332.000
332.000
Hovedskydning
146491
Henrik Sørensen
Roskilde Skytteforening
ST
227.000
227.000
Hovedskydning
42764
Thomas Brokholm
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ST
283.000
283.000
Hovedskydning
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
J/Å/SE
346.000
346.000
Hovedskydning
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
ST
293.000
293.000
Hovedskydning
31184
Erik Madsen
Haderup Skytteforening
ST
271.000
271.000
Hovedskydning
10984
Anne Mai Lohmann Madsen
Vejle Skytteforening
ST
284.000
284.000
Hovedskydning
27931
Kim Larsen
Haderup Skytteforening
J/Å/SE
349.000
349.000
Hovedskydning
85989
Mathias Engelst
Karby Skyttekreds
ST
273.000
273.000
Hovedskydning
27146
Allan Sørensen
Karby Skyttekreds
ST
257.000
257.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST
278.000
278.000
Hovedskydning
31359
Bent Mæng
Ørre Skytteforening
ST
256.000
256.000
Hovedskydning
114306
Victoria Andrea Ager Höy
Østerlars Skytteforening
J/Å/SE
343.000
343.000
Hovedskydning
125253
Filucca Caroline Ager Höy
Østerlars Skytteforening
BK
339.000
339.000
Hovedskydning
98706
Emma Thyssen
Ribe Skyttekreds
ST
277.000
277.000
Hovedskydning
105786
Jonas Ø. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
ST
283.000
283.000
Hovedskydning
104886
Emil Lindholt Nielsen
Aalborg Skyttekreds
ST
288.000
288.000
Hovedskydning
33816
Knud Andersen
Jelling fS
J/Å/SE
346.000
346.000
Hovedskydning
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
J/Å/SE
345.000
345.000
Hovedskydning
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
J/Å/SE
334.000
334.000
Hovedskydning
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
J/Å/SE
346.000
346.000
Hovedskydning
25234
Pia Kleis
Samsø Skytteforening
J/Å/SE
344.000
344.000
Hovedskydning
141336
Matilde Nielsen
Samsø Skytteforening
BK
348.000
348.000
Hovedskydning
126716
Mads Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
J/Å/SE
337.000
337.000
Hovedskydning
145363
Viktoria U. Enevoldsen
Stege Ndr. Skytteforening
BK
341.000
341.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
ST
278.000
278.000
Hovedskydning
10827
Ole-Vagn Larsen
Hjørring Skytteforening
J/Å/SE
312.000
312.000
Hovedskydning
Til toppen