Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Klubmesterskab (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storkøbenhavn
Alle foreninger
Greve Skytteforening
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
139549
Tom Wiese
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
139549
Tom Wiese
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
179.000
179.000
Mesterskab
139550
Jens Crone
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
192.000
192.000
Hovedskydning
139550
Jens Crone
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
189.000
189.000
Mesterskab
132903
Carl Aage Lausten
Greve Skytteforening
SE3
184.000
184.000
Hovedskydning
132903
Carl Aage Lausten
Greve Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Mesterskab
132903
Carl Aage Lausten
Greve Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Finale
139512
Jakob Hjorth
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
185.000
185.000
Hovedskydning
139566
Jan Philip Willmarst
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
184.000
184.000
Hovedskydning
139566
Jan Philip Willmarst
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
186.000
186.000
Mesterskab
139508
Niels Langstrup
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
139508
Niels Langstrup
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
191.000
191.000
Mesterskab
139556
Jørn Magnussen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
172.000
172.000
Hovedskydning
139556
Jørn Magnussen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
172.000
172.000
Mesterskab
139553
John Bennetzen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
186.000
186.000
Hovedskydning
139553
John Bennetzen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
180.000
180.000
Mesterskab
139553
John Bennetzen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
184.000
184.000
Finale
139558
Steen Falk
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
170.000
170.000
Hovedskydning
139558
Steen Falk
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
178.000
178.000
Mesterskab
139558
Steen Falk
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
183.000
183.000
Finale
139559
Henrik Pedersen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
139559
Henrik Pedersen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
139560
Karsten Stenzel Lustrup
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
Å3
166.000
166.000
Hovedskydning
139560
Karsten Stenzel Lustrup
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
Å3
168.000
168.000
Mesterskab
139561
Erik Palle Hansen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
169.000
169.000
Hovedskydning
143644
Poul Erik Nielsen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
172.000
172.000
Hovedskydning
143644
Poul Erik Nielsen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
171.000
171.000
Mesterskab
143644
Poul Erik Nielsen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
178.000
178.000
Finale
139564
Evy Jensen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
173.000
173.000
Hovedskydning
139681
Helle Bennetzen
Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
SE3
178.000
178.000
Hovedskydning
Til toppen