Divisionsskydning vinter 3. runde - riffel (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
144459 Noah Aagaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
141841 Gabriella Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
146794 Victor Højer Dibbern Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening ST3 154.000 154.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Korsør Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
145767 Siff Gjertsen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
144113 Tobias Blenstrup Aagesen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
135962 Magne Petersen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 178.000 178.000 Hovedskydning
140276 Preben Skovbjerg Højby Skytteforening, Sjælland FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
145902 Elias Emil Melby Christensen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland J2 194.000 194.000 Hovedskydning
146760 Jasmina Rasmussen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
145766 Susanne Reinhold Jensen Højby Skytteforening, Sjælland Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 200.000 200.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
145526 Peter Horup Tuse Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.000 197.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen