| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Standardpistol, 15m - Mesterskab 2H 2

1 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 257/00 267/00 524/00

Standardpistol, 15m - Mesterskab 2H 3

1 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 221/00 256/00 477/00

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 1

1 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 286/00
2 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 283/00
3 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 282/00
4 58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 275/00
5 57929 Kaspar Rosenquist Kalundborg Skytteforening 274/00
6 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 270/00
7 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 269/00
8 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening 262/00
8 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening 262/00

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 2

1 82967 Frederik Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 271/00
2 99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening 264/00
3 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 263/00
4 96187 Jannik Poulsen Roskilde Skytteforening 258/00
5 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 257/00
6 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening 251/00
7 113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening 247/00
8 69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 238/00

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 3

1 58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening 261/00
2 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 247/00
3 120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening 243/00
4 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 238/00
5 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 236/00
6 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening 235/00
7 106903 Nanna Stilhoff Svinninge Skytteforening 231/00
8 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 218/00
9 113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening 202/00
10 57868 Poul Boye Hansen Kalundborg Skytteforening 189/00
11 113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening 167/00

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 1

1 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening 291/00
2 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening 285/00
3 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening 273/00
4 70300 Tom Andersson Ballerup Skytteforening 271/00
5 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening 269/00
5 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 269/00
7 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening 266/00
8 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening 263/00
9 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening 261/00
10 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening 251/00
11 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening 248/00

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 2

1 110734 Gia Tuong Thai Ballerup Skytteforening 259/00
2 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 257/00
3 83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening 247/00
4 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening 229/00

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 3

1 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening 268/00
2 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 252/00
3 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 238/00
4 143279 Jesper Dandanell Kalundborg Skytteforening 237/00
5 60050 Mogens Hemann Roskilde Skytteforening 235/00
6 145990 Ruben Sætre Knudsen Svinninge Skytteforening 223/00
7 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 221/00
8 143280 Søren Stryhn Kalundborg Skytteforening 199/00

Til toppen