Skytteforeningen Kimbrernes julestævne på 15m riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne Å2 197.000 197.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 197.000 197.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
125983 Helle Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 193.000 193.000 Mesterskab
125983 Helle Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne SE1 198.000 198.000 Mesterskab
139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne BK2 199.000 199.000 Mesterskab
139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
104007 Morten Hoffmann Skytteforening Kimbrerne Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
104007 Morten Hoffmann Skytteforening Kimbrerne Å3 172.000 172.000 Mesterskab
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 190.000 190.000 Mesterskab
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds Å3 192.000 192.000 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
146921 Henrik Schioldan Skytteforening Kimbrerne Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
146921 Henrik Schioldan Skytteforening Kimbrerne Å3 195.000 195.000 Mesterskab
146920 Carla Schioldan Skytteforening Kimbrerne BK4 197.000 197.000 Mesterskab
146920 Carla Schioldan Skytteforening Kimbrerne BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab

Til toppen