| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 197/07 200/10 397/17
2 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening 197/05 197/07 394/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening 197/06 200/05 397/11
2 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 196/07 198/05 394/12
3 141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening 196/03 198/05 394/08
4 128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening 195/06 197/03 392/09
5 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening 196/04 195/11 391/15
6 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 193/04 197/06 390/10
7 138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening 196/07 192/03 388/10
8 135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening 181/00 191/04 372/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening 192/03 192/03 384/06
2 142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening 193/03 191/05 384/08
3 142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening 183/04 190/04 373/08
4 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening 184/00 188/01 372/01
5 136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening 182/01 182/00 364/01
6 143114 Alexander Laidler Klitten Skytteforening 187/01 1/01 188/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 192/05 191/04 383/09
2 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 193/02 190/01 383/03
3 142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening 189/00 193/05 382/05
4 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 186/04 193/08 379/12
5 145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 190/03 186/02 376/05
6 144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening 190/04 184/00 374/04
7 145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 184/03 188/02 372/05
8 145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 186/01 186/01 372/02
9 144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening 187/01 184/02 371/03
10 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening 185/03 183/02 368/05
11 144483 Liam Vogt. Skjern Skytteforening 184/00 181/00 365/00
12 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 189/01 176/00 365/01
13 145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening 183/02 179/04 362/06
14 145827 Anne Muff Vejlgaard Klitten Skytteforening 179/02 181/01 360/03
15 146043 Mikkel Ørndrup Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 178/01 180/00 358/01
16 145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 178/00 179/01 357/01
17 143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening 178/00 179/00 357/00
18 146194 Mathias Strøe Lemvig og Omegns Firmaidræt 174/00 182/01 356/01
19 145347 Kevin Olsen Videbæk Skytteforening 174/00 174/01 348/01
20 146090 Sofus Asmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 178/00 170/00 348/00
21 146092 Louie Emil Terp Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 177/01 166/02 343/03
22 145987 Emin Dragovic Brande Skytteforening 174/01 167/00 341/01
23 146091 Felix Asmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 166/00 161/00 327/00

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening 194/05 196/07 390/12
2 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening 188/05 198/06 386/11
3 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening 189/00 197/06 386/06
4 131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening 195/03 191/02 386/05
5 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 190/05 194/04 384/09
6 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 190/01 188/02 378/03
7 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening 190/04 187/01 377/05
8 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening 189/03 187/01 376/04
9 135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening 183/01 187/01 370/02
10 131214 Peder Hvid Refstrup Skjern Skytteforening 184/02 185/03 369/05
11 127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening 189/02 179/01 368/03
12 139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening 186/02 179/01 365/03
13 136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening 184/01 179/01 363/02
14 145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 180/00 181/01 361/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 180/00 177/00 357/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening 198/04 198/09 396/13

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening 196/05 194/05 390/10
2 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 195/04 193/04 388/08
3 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 192/03 193/04 385/07
4 127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening 190/02 194/04 384/06
5 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 191/04 190/04 381/08
6 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 192/05 188/02 380/07

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening 190/03 191/03 381/06
2 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 182/02 195/03 377/05
3 137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening 189/04 186/02 375/06
4 144350 John Laidler Klitten Skytteforening 182/01 182/02 364/03
5 144500 Dzintars Kardelis. Videbæk Skytteforening 178/00 182/03 360/03
6 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 182/01 174/01 356/02
7 140711 Benny Flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening 179/00 175/00 354/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/05 199/12 394/17
2 36987 Holger Kold Højmark Skytteforening 194/03 195/07 389/10
3 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 191/03 186/02 377/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 36319 Helge Møller Skjern Skytteforening 190/03 191/04 381/07
2 94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening 177/01 185/03 362/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening 180/00 171/00 351/00

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 187/00 189/01 376/01
2 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 179/01 175/01 354/02

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 197/07
2 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening 197/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening 197/06
2 138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening 196/07
2 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 196/07
4 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening 196/04
5 141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening 196/03
6 128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening 195/06
7 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 193/04
8 135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening 193/03
2 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening 192/03
3 140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening 187/01
3 143114 Alexander Laidler Klitten Skytteforening 187/01
5 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening 184/00
5 135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening 184/00
7 142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening 183/04
8 136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening 182/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 193/02
2 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 192/05
3 144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening 190/04
4 145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 190/03
5 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 189/01
6 142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening 189/00
7 144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening 187/01
8 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 186/04
9 145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 186/01
10 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening 185/03
11 145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 184/03
12 144483 Liam Vogt. Skjern Skytteforening 184/00
13 145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening 183/02
14 145827 Anne Muff Vejlgaard Klitten Skytteforening 179/02
15 146043 Mikkel Ørndrup Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 178/01
16 143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening 178/00
16 145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 178/00
16 146090 Sofus Asmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 178/00
19 146092 Louie Emil Terp Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 177/01
20 145987 Emin Dragovic Brande Skytteforening 174/01
21 145347 Kevin Olsen Videbæk Skytteforening 174/00
21 146194 Mathias Strøe Lemvig og Omegns Firmaidræt 174/00
23 145154 Denis Susnea Videbæk Skytteforening 173/01
24 142794 Benjamin Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening 169/00
25 145159 Mikkel Møller Videbæk Skytteforening 166/01
26 146091 Felix Asmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 166/00
27 145263 Esben Thuesen Videbæk Skytteforening 162/01
28 145261 Asger Andersen Videbæk Skytteforening 153/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening 195/03
2 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening 194/05
3 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 190/05
4 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening 190/04
5 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 190/01
6 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening 189/03
7 127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening 189/02
8 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening 189/00
9 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening 188/05
10 139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening 186/02
11 131214 Peder Hvid Refstrup Skjern Skytteforening 184/02
12 136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening 184/01
13 135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening 183/01
14 145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening 198/04
2 36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening 195/02

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening 196/05
2 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 195/04
3 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 194/03
4 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 192/05
5 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 192/03
6 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 191/04
7 127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening 190/02

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening 190/03
2 137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening 189/04
3 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 182/02
4 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 182/01
4 144350 John Laidler Klitten Skytteforening 182/01
6 85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening 180/02
7 140711 Benny Flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening 179/00
8 144500 Dzintars Kardelis. Videbæk Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/05
2 36987 Holger Kold Højmark Skytteforening 194/03
3 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening 192/03
2 36319 Helge Møller Skjern Skytteforening 190/03
3 94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening 177/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 187/00
2 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 179/01

Til toppen