Videbæk Stævnet 2021 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
145159 Mikkel Møller Videbæk Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 186.000 186.000 Mesterskab
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK4 179.000 179.000 Mesterskab
142794 Benjamin Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
143876 Cecilie Møller Skjærris Brande Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
143876 Cecilie Møller Skjærris Brande Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening Å3 174.000 174.000 Mesterskab
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening Å2 188.000 188.000 Mesterskab
94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
145261 Asger Andersen Videbæk Skytteforening BK4 153.000 153.000 Hovedskydning
145987 Emin Dragovic Brande Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
145987 Emin Dragovic Brande Skytteforening BK4 167.000 167.000 Mesterskab
145263 Esben Thuesen Videbæk Skytteforening BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
145154 Denis Susnea Videbæk Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
145347 Kevin Olsen Videbæk Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
145347 Kevin Olsen Videbæk Skytteforening BK4 174.000 174.000 Mesterskab
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
144500 Dzintars Kardelis. Videbæk Skytteforening Å3 178.000 178.000 Hovedskydning
144500 Dzintars Kardelis. Videbæk Skytteforening Å3 182.000 182.000 Mesterskab
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening BK4 179.000 179.000 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening J2 179.000 179.000 Mesterskab
134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 179.000 179.000 Hovedskydning
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 175.000 175.000 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
131214 Peder Hvid Refstrup Skjern Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
131214 Peder Hvid Refstrup Skjern Skytteforening J2 185.000 185.000 Mesterskab
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
144483 Liam Vogt. Skjern Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
144483 Liam Vogt. Skjern Skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening J2 179.000 179.000 Mesterskab
146091 Felix Asmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
146091 Felix Asmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 161.000 161.000 Mesterskab
145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 179.000 179.000 Mesterskab
145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 181.000 181.000 Mesterskab
146092 Louie Emil Terp Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
146092 Louie Emil Terp Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 166.000 166.000 Mesterskab
145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 176.000 176.000 Mesterskab
145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
146043 Mikkel Ørndrup Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
146043 Mikkel Ørndrup Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
146090 Sofus Asmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
146090 Sofus Asmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 170.000 170.000 Mesterskab
146194 Mathias Strøe Lemvig og Omegns Firmaidræt BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
146194 Mathias Strøe Lemvig og Omegns Firmaidræt BK4 182.000 182.000 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
145827 Anne Muff Vejlgaard Klitten Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
145827 Anne Muff Vejlgaard Klitten Skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK2 181.000 181.000 Hovedskydning
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
143114 Alexander Laidler Klitten Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
143114 Alexander Laidler Klitten Skytteforening BK3 1.000 1.000 Mesterskab
140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 179.000 179.000 Hovedskydning
140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 175.000 175.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 195.000 195.000 Mesterskab
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening J2 179.000 179.000 Mesterskab
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 177.000 177.000 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 185.000 185.000 Mesterskab
142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening SE3 171.000 171.000 Mesterskab
144350 John Laidler Klitten Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
144350 John Laidler Klitten Skytteforening Å3 182.000 182.000 Mesterskab
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE1 186.000 186.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 177.000 177.000 Mesterskab

Til toppen