| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 188/02 187/02 375/04

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 200/13
2 141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds 199/11
3 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening 199/09
4 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening 199/08
5 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds 196/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening 199/09
2 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 198/09
3 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds 198/06
4 136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening 196/05
5 142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds 195/06
6 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 194/05
7 136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening 189/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening 195/05
2 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds 190/03
3 144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds 188/05
4 139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds 186/04

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 144426 Ida Holm Hansen Sønderborg Skyttekreds 194/05
2 145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds 192/08
3 145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening 190/02
4 144938 Clara Bertelsen Gråsten Skytteforening 189/02
5 145629 Frede Noes Sønderborg Skyttekreds 188/02
6 145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds 187/02
7 145576 Mads Raabe Jæger Sønderborg Skyttekreds 185/02
8 145578 Elias Bruncke Sønderborg Skyttekreds 184/00
9 145575 Sophie-Mai Bundgaard Sønderborg Skyttekreds 176/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening 199/07
2 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 196/09

Riffel, 15m - Klasse J2

1 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 200/10
2 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds 198/09
3 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 196/06
4 141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening 193/04
5 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 192/01
6 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 191/07
7 144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds 189/02
8 142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds 188/04

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 196/06

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 192/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 143519 Torben Bertelsen Gråsten Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 194/07
2 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening 193/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening 198/06
2 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 196/07
3 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 193/03
4 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 192/02
5 136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening 190/05
6 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening 190/02
7 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening 188/01
8 143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening 182/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening 191/03
2 43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening 182/01
3 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening 181/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 127316 Flemming Holt Gråsten Skytteforening 200/07
2 43567 Henning Dahl Gråsten Skytteforening 196/06
3 143515 Kirsten Ritter Gråsten Skytteforening 194/04
4 121991 Egon M Hansen Sønderborg Skyttekreds 194/02
5 145010 Tanja Bock Gråsten Skytteforening 193/04
6 138464 Pia Nissen Gråsten Skytteforening 192/04
7 144281 Niels Ritter Gråsten Skytteforening 191/04

Til toppen