Gråsten-Skydning 15 m 2021 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
43567 Henning Dahl Gråsten Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
127316 Flemming Holt Gråsten Skytteforening FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
138464 Pia Nissen Gråsten Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
143515 Kirsten Ritter Gråsten Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
144281 Niels Ritter Gråsten Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
145576 Mads Raabe Jæger Sønderborg Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
121991 Egon M Hansen Sønderborg Skyttekreds FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J2 200.000 200.000 Hovedskydning
139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
145629 Frede Noes Sønderborg Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
145578 Elias Bruncke Sønderborg Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
144426 Ida Holm Hansen Sønderborg Skyttekreds BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
145575 Sophie-Mai Bundgaard Sønderborg Skyttekreds BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
145010 Tanja Bock Gråsten Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
144938 Clara Bertelsen Gråsten Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
143519 Torben Bertelsen Gråsten Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab

Til toppen