Paarup stævne 2021 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
145805 Holger Weidenhof Paarup Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
145805 Holger Weidenhof Paarup Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
145852 Loui Jensen Paarup Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
145852 Loui Jensen Paarup Skytteforening BK4 169.000 169.000 Mesterskab
133254 Emma Baggesgaard Hansen Paarup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
133254 Emma Baggesgaard Hansen Paarup Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
144965 Frederik Bæksted Paarup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
144965 Frederik Bæksted Paarup Skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
139365 Luka Alexandersen Paarup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
139365 Luka Alexandersen Paarup Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
144967 Kertil Jensen Paarup Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
127368 Aleksander From Nielsen Paarup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
127368 Aleksander From Nielsen Paarup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
145806 Milas Kramer Paarup Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
145855 Tobias Kirk Christensen Paarup Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
145856 Villiam Kristensen Paarup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
139355 Tobias Birch Paarup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
139355 Tobias Birch Paarup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
143306 Nanna Hansen Paarup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
143306 Nanna Hansen Paarup Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
145851 Willum Sørensen Paarup Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
134788 Sebastian Vestergaard Paarup Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Mesterskab
121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST1 197.000 197.000 Mesterskab
141435 Mikkel bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
141435 Mikkel bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
145811 Merle Vennerstrøm Særslev Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
145811 Merle Vennerstrøm Særslev Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 191.000 191.000 Mesterskab
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
143603 Jesper Lindharth Vissenbjerg Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
143603 Jesper Lindharth Vissenbjerg Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
146407 Victor Thrane Særslev Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
146407 Victor Thrane Særslev Skytteforening BK4 179.000 179.000 Mesterskab
140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
141799 Clara frederikke rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
141799 Clara frederikke rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
141800 Valdemar harald rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
141800 Valdemar harald rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK4 179.000 179.000 Mesterskab
141798 Sigurd holger rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
141798 Sigurd holger rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Mesterskab
135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å2 191.000 191.000 Mesterskab
121230 kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
121230 kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Mesterskab
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds SE2 198.000 198.000 Mesterskab

Til toppen