Rangliste stævne DGI Storstrømmen (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE2 189.000 189.000 Mesterskab
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 168.000 168.000 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 185.000 185.000 Mesterskab
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE2 174.000 174.000 Mesterskab
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE2 180.000 180.000 Hovedskydning
56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
142152 Allan Jensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 168.000 168.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
145244 Morten Botholt Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
145244 Morten Botholt Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab

Til toppen