Aalborg Skyttekreds 15 meter riffelstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening ST3 178.000 178.000 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 194.000 194.000 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening FRI 200.000 200.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
125983 Helle Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
125983 Helle Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 186.000 186.000 Mesterskab
134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds SE1 200.000 200.000 Mesterskab
146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds Å3 192.000 192.000 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
144953 Søren Olesen Holmen Vodskov Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
144953 Søren Olesen Holmen Vodskov Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
144608 Emil Venderby Aalborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
144608 Emil Venderby Aalborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 185.000 185.000 Mesterskab
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening SE3 189.000 189.000 Mesterskab
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 188.000 188.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 193.000 193.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Mesterskab

Til toppen