Aalborg Skyttekreds 15 meter riffelstævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening ST3 162.000 162.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening ST3 181.000 181.000 Mesterskab
131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 189.000 189.000 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening FRI 199.000 199.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
144953 Søren Olesen Holmen Vodskov Skytteforening FRI 181.000 181.000 Hovedskydning
144953 Søren Olesen Holmen Vodskov Skytteforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Mesterskab
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
144907 Stefan Thane Vodskov Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds Å2 193.000 193.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 199.000 199.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST2 196.000 196.000 Mesterskab
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
144907 Stefan Thane Vodskov Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen