| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/05 199/06 399/11

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 131286 Maria West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/08 200/07 399/15

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/07 200/08 399/15
2 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 200/11 199/12 399/23
3 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/03 195/04 388/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 195/02 198/03 393/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 188/01 183/03 371/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 180/00 188/04 368/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/09 200/10 399/19
2 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening 199/11 200/08 399/19

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/04 199/05 399/09
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/03 198/06 396/09
3 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 198/03 197/03 395/06
4 48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds 193/02 193/02 386/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 175/00 189/05 364/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 131286 Maria West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/08

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 200/11
2 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/07
3 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 195/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 188/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 180/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening 199/11
2 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/09
3 52603 Jes Larsen Faxe Skytteforening 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/04
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/03
2 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 198/03
4 48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds 193/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 175/00

Til toppen