Fjordskydning 2021 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
145818 Christian Trolle Bullerup Skyttekreds BK4 146.000 146.000 Hovedskydning
145591 Bertran Sølund Kieler Bullerup Skyttekreds BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
145591 Bertran Sølund Kieler Bullerup Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Mesterskab
127078 Andreas Mertz Bullerup Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
127078 Andreas Mertz Bullerup Skyttekreds J2 180.000 180.000 Mesterskab
145676 Felix Sølund Trolle Bullerup Skyttekreds BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
145676 Felix Sølund Trolle Bullerup Skyttekreds BK4 178.000 178.000 Mesterskab
130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 195.000 195.000 Hovedskydning
130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 189.000 189.000 Mesterskab
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Mesterskab
146016 Villads Schmidt Jensen Bullerup Skyttekreds BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
146016 Villads Schmidt Jensen Bullerup Skyttekreds BK4 183.000 183.000 Mesterskab
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Mesterskab
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds SE2 198.000 198.000 Mesterskab
97036 Steen Clausen Bullerup Skyttekreds SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
97036 Steen Clausen Bullerup Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Mesterskab
146460 Asger Zenthgn Bullerup Skyttekreds BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Mesterskab
145675 William Lindaa Kold Bullerup Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
145675 William Lindaa Kold Bullerup Skyttekreds BK4 191.000 191.000 Mesterskab
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Mesterskab
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
144309 Frederik Rosenlund Hindsholm Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
144309 Frederik Rosenlund Hindsholm Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
128859 Jasmin Ryhl Hindsholm Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
128859 Jasmin Ryhl Hindsholm Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
128609 Anna Kuhlmann Hindsholm Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128609 Anna Kuhlmann Hindsholm Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
140236 Else-Mari Kuhlmann Hindsholm Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
140236 Else-Mari Kuhlmann Hindsholm Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
136831 Annalis Grau Bullerup Skyttekreds FRI 168.000 168.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 193.000 193.000 Mesterskab
129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
145811 Merle Vennerstrøm Særslev Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
145811 Merle Vennerstrøm Særslev Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
145292 Sara Bryld Sødinge Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
145292 Sara Bryld Sødinge Skytteforening Å3 193.000 193.000 Mesterskab
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening ST2 180.000 180.000 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening ST2 183.000 183.000 Mesterskab
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening ST1 185.000 185.000 Mesterskab
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
141799 Clara frederikke rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
141799 Clara frederikke rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
141798 Sigurd holger rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
141798 Sigurd holger rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
141800 Valdemar harald rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
141800 Valdemar harald rønbjerg Rask Særslev Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
51072 Peder Hjulmand Bullerup Skyttekreds ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
51072 Peder Hjulmand Bullerup Skyttekreds ST3 178.000 178.000 Mesterskab
146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
140901 Caroline Petersen Ollerup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
140901 Caroline Petersen Ollerup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
50947 Merete Trolle Bullerup Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
143603 Jesper Lindharth Vissenbjerg Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
143603 Jesper Lindharth Vissenbjerg Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
121230 kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
121230 kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
146626 Mona Hansen Horne Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
146626 Mona Hansen Horne Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
146614 Jonathan Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
146614 Jonathan Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
146624 Melinda Christensen Horne Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
146624 Melinda Christensen Horne Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
146615 Mathias Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
146615 Mathias Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 179.000 179.000 Mesterskab
146625 Johan Jonø Horne Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
146625 Johan Jonø Horne Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
146623 Hanna Zilinek Horne Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
146623 Hanna Zilinek Horne Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening Å3 188.000 188.000 Mesterskab
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab

Til toppen