Skyttekreds Bjerringbro Riffelstævne 2021 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 198.000 198.000 Mesterskab
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 191.000 191.000 Mesterskab
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 198.000 198.000 Mesterskab
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST2 182.000 182.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Mesterskab
132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro BK2 183.000 183.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 185.000 185.000 Mesterskab
138620 Sven-Erik Knudsen Langå & omegns skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
138620 Sven-Erik Knudsen Langå & omegns skytteforening SE3 185.000 185.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 193.000 193.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK2 197.000 197.000 Mesterskab
136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro BK3 193.000 193.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST1 187.000 187.000 Mesterskab

Til toppen