| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds 198/05 200/08 398/13

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 144291 Mai Bjerregaard Hansen Knudstrup Skyttekreds 198/02 198/04 396/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 199/06 200/12 399/18
2 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 197/04 199/03 396/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 198/06 199/04 397/10
2 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 197/04 196/05 393/09
3 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds 190/03 200/09 390/12
4 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/02 197/03 389/05
5 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 188/00 185/01 373/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/06 185/02 376/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 199/04 200/08 399/12
2 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 198/07 200/12 398/19
3 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/09 197/05 396/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/02 194/04 390/06
2 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 190/01 184/00 374/01
3 144704 Dennis Bjerregaard Andersen Knudstrup Skyttekreds 173/00 171/00 344/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 199/02 193/01 392/03
2 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 196/03 194/05 390/08
3 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds 193/03 194/04 387/07
4 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/06 193/02 387/08
5 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/03 192/03 386/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 190/04 190/00 380/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds 198/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 144291 Mai Bjerregaard Hansen Knudstrup Skyttekreds 198/02

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 199/06
2 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 197/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 198/06
2 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 197/04
3 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/02
4 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds 190/03
5 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 188/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/06

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/09
2 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 199/04
3 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 198/07

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/02
2 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 190/01
3 144704 Dennis Bjerregaard Andersen Knudstrup Skyttekreds 173/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 199/02
2 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 196/03
3 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/06
4 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/03
5 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds 193/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 190/04

Til toppen