Silkeborg stævnet 2021 15 m. (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
144291 Mai Bjerregaard Hansen Knudstrup Skyttekreds BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
144291 Mai Bjerregaard Hansen Knudstrup Skyttekreds BK3 198.000 198.000 Mesterskab
144704 Dennis Bjerregaard Andersen Knudstrup Skyttekreds Å2 173.000 173.000 Hovedskydning
144704 Dennis Bjerregaard Andersen Knudstrup Skyttekreds Å2 171.000 171.000 Mesterskab
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Mesterskab
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds J2 199.000 199.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J2 200.000 200.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 191.000 191.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 185.000 185.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds J2 185.000 185.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 184.000 184.000 Mesterskab

Til toppen